Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через три тижні після шлюбу з Памелою Андерсон її ексчоловік заручився з колишньою - ЗМІ

Через три тижні після шлюбу з Памелою Андерсон її ексчоловік заручився з колишньою - ЗМІ

Обраницею Джона Пітерса стала 34-річна Джулії Бернгайм.

Колишній чоловік Памели Андерсон 74-річний кінопродюсер Джон Пітерс, з яким вони пробули у шлюбі 12 днів, наразі заручився з іншою.

Як йдеться у виданні Daily Mail, буквально через три тижні після розставання з 52-річною зіркою "Рятівників Малібу", чоловік збирається одружитися з 34-річною акторкою Джулією Бернгайм, відомою за псевдонімом Джулія Фає Вест. Вона знімається у в малобюджетних фільмах та в реаліті-шоу. 

Джулією Бернхайм
Getty Images
Джулія Бернхайм

Цікаво, що багато хто помітив, що Бернхайм має з Андерсон багато спільних рис - вони обидві ефектні моделі-білявки, які виступають за захист тварин.

Однак, як стало відомо це саме з Джулією Пітерс розірвав заручини задля  того, щоб одружитися з жінкою, про яку мріяв 30 років. Проте за словами жінки, вона не тримає образи на Пітерса через те, що він одружився на зірці.

Сам же Джон зауважив, що насправді не освідчувався Памелі, мовляв, це вона вмовила його одружитися. А він не зміг відмовити тій, про яку мріяв довгі роки. Однак після весілля він зрозумів, що не готовий до серйозних стосунків з нею.

Нагадаємо, Джон Пітерс нещодавно заявив, що він старий дурень і їхній шлюб із Пем зробив його банкрутом, а також звинуватив екскохану у брехні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції