Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через ворожнечу з Меган Кейт різко змінила дату своєї відпустки – ЗМІ

Герцогиня Кембриджська не хоче проводити час разом з невісткою.

Чутки про те, що дружина принца Вільяма Кейт не знайшла спільної мови з дружиною принца Гаррі Меган ширяться давно.

Подейкують, що герцогиня Кембриджська змінила дату своєї подорожі до Шотландії дізнавшись, що у цей же час там відпочиватиме Меган з Гаррі, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Зараз у Шотландії, у замку Балморал, відпочиває королева Єлизавета ІІ. Вона і запросила своїх онуків та їхніх дружин скласти їй компанію.

Першими таке запрошення отримали принц Гаррі та Меган. Пізніше – принц Вільям та Кейт. Дати їхнього перебування в Шотландії мали б збігтися. Однак герцогиня Кембриджська вирішила по-своєму. І перенесла дату відпустки, аби лиш не перетинатися з Меган. Про це повідомило британське видання The Sun.

ВідеоКейт Міддлтон відмовилася проводити відпустку разом із Меган Маркл та принцом Гаррі

Очі б мої її не бачили. Так Кейт Міддлтон відреагувала на можливість спільної відпустки з іншою королівською невісткою - Меган Маркл. І тому змінила дату своєї подорожі до Шотландії. Принаймні про це стверджують світові таблоїди. Невже справді в королівському палаці панує ворожнеча - дивіться в сюжеті.

Кейт Міддлтон відмовилася проводити відпустку разом із Меган Маркл та принцом Гаррі

Ймовірні причини такого рішення Кейт пояснив королівський експерт та журналіст Роберт Джобсон. На його думку, змінити дати відпустки Кейт змусили некоректні висловлювання герцогів Сассекських щодо народження спадкоємців.

Так, нещодавно принц Гаррі заявив, що у них з Меган буде не більше двох дітей. Бо, мовляв, наша планета й так страждає від перенаселення.

Вочевидь, така заява обурила сім’ю його брата – принца Вільяма. У нього вже підростає троє спадкоємців. І Кейт не відкидає можливості народження ще й четвертого малюка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції