Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чергова жертва Вайнштейна у суді детально розповіла про зґвалтування ним

Чергова жертва Вайнштейна у суді детально розповіла про зґвалтування ним

Модель Терел Вульф дала свідчення проти продюсера.

Тільки днями у суді проти Гарві Вайнштейна давала показання його ймовірна жертва Мімі Галеі, як з'явилась чергова жінка, яка звинуватила продюсера у зґвалтуванні, яке сталося 2005 року.

Так, як повідмляє видання Variety, колишня офіціантка та модель Терел Вульф заявила в суді, що голлівудський продюсер Гарві Вайнштейн зґвалтував її в 2005 році.

Жінка розповіла, що з нею зв'язався представник Вайнштейна і запропонував зустрітися з кастинг-директором. Вона думала, що її запросили на прослуховування, однак, коли прийшла до офісу, їй запропонували сісти в автомобіль і доправили до помешкання Вайнштейна. За її словами саме, коли вона залишилася з ним наодинці, він покликав дівчину в спальню, де схопив її за руки і кинув на ліжко.

Терел Вульф
Getty Images
Терел Вульф виходить із зали суду

"Я сказала йому, що не можу, а він відповів, що мені нема чого турбуватися, адже він зробив вазектомію", - розповіла потерпіла, додавши, що після цього продюсер зґвалтував її.

Потім Вайнштейн доправив все ж таки її до офісу своєї компанії, де зрештою прослуховування так і не відбулось.

"Я просто хотіла забути все це, уявити, нібито нічого не було, повернутися до роботи", - ридаючи, сказала Вульф.

Відзначається, що перша зустріч Терел з Гарві відбулась, ще коли вона працювала офіціанткою. Тоді він схопив її за руку і повів вгору сходами. 

"Він стояв навпроти мене; я сказала, що змушена повернутися до роботи, але він все просив почекати трохи, і тут я побачила, що він мастурбує під сорочкою", - розповіла модель, яка сподівалась, що він запропонує їй роль.

Гарві Вайнштейн
Associated Press

Як повідомила потерпіла, спочатку вона була в ступорі, але потім кинула в Вайнштейна рушником і побігла донизу та попросила іншого офіціанта обслужити стіл продюсера.

Зауважимо, що про зґвалтування Вульф раніше не розповідала.

Нагадаємо, стало відомо, що Гарві Вайнштейн діяв за певною схемою, аби заманити жінок в свої тенета. Він схиляв жертв до сексу, наводячи як приклад акторок Сальму Гаєк та Шарліз Терон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції