Кінофорум триватиме по 22 липня.

Учора, 14 липня, в Одесі в театрі Опери та Балету відбулося відкриття 8-го міжнародного кінофестивалю.

За традиційною червоною доріжкою пройшли учасники, члени журі та гості кінофоруму — відомі актори, діячі літератури і мистецтва, депутати різних рівнів, керівництво міста та області, пишуть "Факти".  

Помічені, зокрема, "Хоббіт" Ейдан Тернер, актриса серіалу "Гра престолів" Сибіль Кекіллі, володарка премій Lola, Bambi і Undine Awards, письменник-сатирик Михайло Жванецький, народні артисти Борис Барський та Олексій Ботвінов, відомий шоумен Олег Філімонов, один із найбільш відомих емігрантів (в США) художник Юрій Горбачов. Також вразила поява Марії Максаковою, колишньої солістки Маріїнського театру (Санкт - Петербург), а також вдови вбитого екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.  

Офіційна церемонія відбулася в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Її ведучими стали Олег Панюта і Яніна Соколова, а почався "офіціоз" з виступу групи Dakh Daughters.

ВідеоВ Одеському оперному триває церемонія відкриття 8-го міжнародного кінофестивалю

Програма фестивалю складається не тільки з кінопоказів, а включає також проведення літньої кіношколи, обговорення, професійні дискусії, майстер - класи. Бюджет фестивалю  становить 60 мільйонів гривень, у тому числі з бюджетів міста та області виділено по 2 мільйони, а також 1 мільйон — з держбюджету. Вперше в рамках фестивалю пройде проект Odesa IFF ScripTeast Series Projects.

Кінофорум триватиме по 22 липня.

Нагадаємо, під час Одеського кінофестивалю-2017 відбудеться національна прем'єра нашумілої стрічки "Школа #3". Робота отримала гран-прі на Берлінському кінофестивалі.

Залиште свій коментар