Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Конкурсанти продовжують крокувати червоним хідником.

У ці хвилини триває церемонія відкриття "Євробачення-2017" із найдовшим червоним хідником. Конкурсанти крокують доріжкою, фотографуються та спілкуються із пресою.

До слова, з'являються на хіднику за алфавітним порядком.

Після перших гостей церемонії – яскравих білорусів із Navi Band та азербайджанки із конем – на ньому вже пройшлися представники Кіпру, Чехії, Данії, Естонії, Македонії.

Учасник із Кіпру, Овік Димерчан, дуже обізнаний в українській культурі: артист знає Кличків, Шевченка та полюбляє кухню.

Конкурсантка із Чехії Мартіна Барта в Україні встигла спробувати хреновуху, а на хіднику крокувала в оригінальній сукні. Втім, представниця Данії, Аня, своїм доволі відвертим вбранням прикувала увагу фотографів.

Виконавиця постала у сукні із декольте та довгим шлейфом, котрий їй допомогли розправити перед об'єктивами фотокамер.

Дует із Естонії Koit Toome ja Laura вже мають досвід участі у цьому конкурсі: оскільки артисти по черзі представляли Естонію в 2005 і 1998 роках.

Македонка Яна Бурческа також у своєму виході зробила акцент на відверту сукню із розрізами. Альма із Франції та представниця Грузії Тамара Гачечиладзе підкреслили чудові фігури звабливими вбраннями.

До слова, одними з перших на найдовшій червоній доріжці "Євробачення-2017" постали ведучі конкурсу Олександр Скічко, Володимир Остапчук та Тимур Мірошниченко.

Зауважимо, що ви можете дивитися онлайн-трансляцію червоної доріжки "Євробачення-2017" на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції