Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Чи тепер Крим твій дім?" Хливнюк звернувся до Басти, якому заборонили в'їзд в Україну

Андрій написав артисту відкритий лист.

Вокаліст відомого гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк написав реперу Басті, якому заборонили в'їзд в Україну, відкритий лист.

Свій текст музикант опублікував на сторінці в соцмережі.

До речі Андрій Хливнюк і Василь Вакуленко (справжнє ім'я репера) співпрацювали – в артистів є спільний кліп на пісню "Здесь даже солнца не видно".

Спогадами про спільну роботу Андрій і розпочав лист.

"Відкритий лист Василю Вакуленку (Басті).

Андрій Хливнюк
facebook.com
Андрій Хливнюк

Привіт тобі, талановитий колего, давненько не бачилися. Ось натрапив у Мережі на інформацію про можливу заборону на твій в'їзд в Україну терміном на три роки. На правах старого знайомого, вирішив поставити тобі декілька запитань.

Прекрасно пам'ятаю як ти попросив мене записати спільну пісню, як легко і швидко було працювати. Як з декількох замальовок ми обрали саме цю "солнца не видно". Як тобі і твоїм подобалися мої з Валиком (dj) партії. Потім був кліп, і натяк твого "адміністратора" Юри, що ми хочемо вас кинути на 10)))", - згадує він.

У своєму листі Хливнюк зробив акцент на візит до окупованого Криму, через який Басті і заборонили в'їзд в нашу країну.

Характер послання Андрія має ноту докору.

Нова пісня гурту "Бумбокс"_4
Андрій Хливнюк

"Ми відступили, не бажаючи скандалу і поважаючи офіційну версію (тобі не сподобалася наше відео). А далі і ти і я продовжували нашу справу, благо, обидва любимо і вміємо її робити, кожен по-своєму. Записувалися альбоми в студіях покраще і збиралися майданчики побільше. Стали їздити на гастролі до Європи (тепер у вас гейропи) і в Штати ( тепер у вас п***остан). В турне Німеччиною я побачив, що вдома повстання. Про те, що це не проплачений цирк, а Революція Гідності я дізнався не з телевізора, я був там і бачив все сам. Коли дивився на 100% брехливу подачу, яку відбувається в російських ЗМІ, думав, що музика поза політикою і ми з тобою тому яскравий приклад. А потім розпочалося вторгнення до Криму і війна на Донбасі. Припускаю, що така людина як ти, не стане заперечувати агресивний характер цих подій тільки з побоювання за себе, сім'ю та бізнес. Це теж зрозуміло, у нас таких своїх завались, але на худий кінець можна і відмовчатися, зберегти обличчя, так би мовити. І ось, дійшло до того, що за підтримку міжнародних договорів про цілісність моєї країни, за правду, був убитий часовий в Криму на вишці української військової частини, наші з тобою однолітки засуджені на строки від 10 до 20 років таборів, ситуація з правами людини щодо кримсько-татарського народу жалюгідна, наші з тобою люди гинуть щодня по обидва боки лінії фронту. Так скажи ж, будь ласка, як так вийшло, що Ти, яка чудово розуміє ситуацію, людина, вирішив їздити до мене додому, до Криму, без мого дозволу? Невже це не очевидно? Хіба я коли-небудь поводився в твоєму домі, в Росії, не як гість? Або тепер Крим твій дім?" - цікавиться Андрій.

Відкритий лист Василя Вакуленка (Баста). Привіт тобі талановитий колега, давненько не бачилися. Ось натрапив в мережі...

Опубліковано Андрій Хливнюком 13 вересня 2017 р.

Наостанок, Андрій сказав, що намагається зрозуміти Басту.

"У нашій спільній пісні на твої вірші є ось які слова:

"Черту перейти легко, но как потом смотреть людям в глаза..."

"Эй гражданин начальник а корона не жмёт? Это ложка дёгтя в ваш липовый мёд..."

Досі чую цю пісню з машин і вікон і не шкодую про цей досвід, але фразу "не важно кто решает Москва или Питер" потрібно було не міняти на "Київ", а залишити як є.

Бажаю удачі, намагаюся зрозуміти і чекаю відповіді", - підсумував український співак. Баста поки не відповів Андрію публічно.

Нагадаємо, СБУ заборонила Басті в'їзд в Україну на три роки, про що стало відомо днями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції