Чи ти божевільний: голова Першого каналу Росії прокоментував скандал із трансляцією "Євробачення"

Чи ти божевільний: голова Першого каналу Росії прокоментував скандал із трансляцією "Євробачення"

Фото: eurovision.tv

Юрій Аксюта дав пояснення, чому замість конкурсу покажуть серіал.

Раніше стало відомо, що трансляцію першого півфіналу "Євробачення-2018" на Першому каналі Росії було замінено серіалом.

Наш кореспондент ТСН Дмитро Фурдак, який перебуває наразі на блакитній доріжці "Євробачення" вирішив з'ясувати причини такого вчинку.

На запитання нашого кореспондента, чому так сталося, дав свої припущення відомий російський журналіст Артур Гаспарян.

"Щойно ми з Яною Чуриковою, яка буде коментатором "Євробачення", якраз обговорювали цю тему, але навіть вона не знає чому. Але є припущення. Там буде дует з Ірландії, який пропагандує гей-цінності, до яких дуже болісно ставляться у Росії, і наче через це. Але це наше припущення. Немає жодних офіційних документів, тому точно сказати неможливо. А оскільки вирізати не можна, тому що буде черговий скандал, все одно треба показувати. А оскільки Росія не бере участь у цьому півфіналі, то за правилами регламенту дозволяється показувати у запису", - зауважив Гаспарян.

Але в ситуації, якщо представники Ірландії все ж пройдуть у фінал, то трансляція у будь-якому разі буде в прямому ефірі.

Цікаво, що колись представниками Росії у "Євробаченні" був дует "Тату", який пропагував одностатеве кохання.

"Якби зараз вирішили б створити "Тату", то звісно це все було у зародку задушене, хоча б тому, що це не показав би жодний канал, так як це свого часу показувалось", - прокоментував Гаспарян.

Також свій коментар дав продюсер першого каналу Юрій Аксюта. На запитання, чому замість Євробачення, будуть показувати серіал, він відповів, що це програмна необхідність.

"Просто програмна така необхідність. Ми не в запису будемо показувати,  а з невеликим зміщенням у півтори години. Це пов'язано з програмуванням. Закінчується серіал. Треба показати дві серії, після чого вийде у ефір "Євробачення", - прокоментував Аксюта.

А на запитання нашого кореспондента, чи не пов'язане таке рішення з виступом представників Ірландії, голова дирекції музичного і розважального мовлення Першого каналу назвав його божевільним.

"Ви що божевільний, звісно ні. Навіщо шукати у простих речах, якийсь дивний другий план", - підсумував Аксюта.

Не залишились без уваги нашого кореспондента і представники Ірландії, які теж прокоментували такий вчинок Росії.

"Це правда? Що, діти не можуть дивитися, як двоє хлопців танцюють разом? Тому що можуть отримати якісь поняття. Це приклад того, які різні країни. Це важливо для мене, що люди насолоджуються виступом, і якщо вони вважають, що їм не варто це показувати, хай не показують. Шанування різноманіття - це те, що ми маємо показувати. Ми маємо показувати, що любов – це любов", - зауважив виконавець.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Повʼязані теми:

Наступна публікація