Чичеріна угледіла на Донбасі "укропських снайперів", які "стріляють" по електриках на стовпах

Дата публікації
Перегляди
5034
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чичеріна угледіла на Донбасі "укропських снайперів", які "стріляють" по електриках на стовпах

Фото: YouTube

Співачка в інтерв'ю розповіла, за що, на її думку, в "ДНР" воюють люди.

Російська співачка Юлія Чичеріна, яка у травні минулого року в окупованому Луганську отримала "паспорт ЛНР", в інтерв'ю телеканалу "Царьград" поділилася своїм баченням ситуації, чому на сході України тривають військові дії.

На її думку, "на території "ДНР" йде боротьба добра зі злом, боротьба Православ'я з Антихристом".

"Це тільки початок всієї цієї великої битви. Там піндосня підперла просто. Я зараз була на самому передку, Жолобок, таке місце. Він з трьох боків оточений укропами", - прокоментувала Юлія.

За словами артистки на території "ДНР" воюють за "русский мир".

"Це протистояння Росії і піндосів", - заявила Чичеріна в інтерв'ю.

Чичеріна описала, як, на її думку, в українському регіоні ведуться бойові дії.

"Зрозуміло, що просто там всі з ними, і "укропи", і норвежці, там всі понаїхали, і французи, і біатлоністки латиські. Всі там сидять. Негри, які приїжджають на сафарі і просто стріляють в бабусь на городах. У них обмундирування, барахло, там вони його як би окупають, або що вони з ним роблять. Сидять, п'ють каву і просто х*рачать там. Електриків на стовпах...Коротше, підла, підла війна. Нічого не поробиш", - зазначила артистка.

Також співачка прокоментувала, що всі "круті" люди наразі перебувають на Донбасі.

"У Донбасі багато дуже, дуже крутих реально. Але це як діаманти якісь, вони там перебувають, у всьому цьому жахливому. Там всі круті. Комбати ці. Там дуже багато крутих людей. І багато хто з них вже загинув. Але там - гостро, там гаряче. Там вістря "русского мира" вперлося у цю бісовщину. І, звичайно ж, Господь посилає всіх крутих туди. Зараз всі круті там, на вістрі", - запевнила Юлія Чичеріна.

Нагадаємо, Чичеріна кілька разів з початку конфлікту на Донбасі приїжджала в "ДНР" з концертами. Вона також випустила кілька кліпів, присвячених бойовикам - "На передовій" і "Рвать".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5034
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація