Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Член журі "Модель XL" Влад Яма розповів про стосунки із суддями "Танців з зірками" та несподіване хобі

Хореограф також зазначив, яких дівчат вважає найкрасивішими.

Один з найвідоміших хореографів країни Влад Яма в студії "Сніданку. Вихідний" розповів про стосунки з іншими суддями "Танців з зірками" і про те, як проект "Модель XL" змінив його уявлення про жіночу красу.

Так, відомий хореограф поділився, як суддям "Танців зі зірками" вдалося стати наскільки згуртованим колективом на проекті і досягти злагодженості в роботі.

"Ми зустрічалися кілька разів до ефірів і намагалися взаємодіяти між собою. Ми дивилися американські "Танці з зірками" та коментували проект. Все вийшло саме собою. Я дуже добре пам'ятаю перший квікстеп, який ми побачили в американському проекті. Катя мене одразу запитала: "А це нормально, що вони не тягнуть стопи?". І я одразу зрозумів, що вона нічого не пропустить на паркеті".

Влад Яма проект Модель XL_4
прес-служба каналу "1+1"
Влад Яма

У цьому сезоні Влад Яма буде не тільки оцінювати майстерність пар на головному паркеті країни, але і визначатиме долі учасниць в новому проекті "Модель XL", який стартує на "1+1" уже в жовтні. Відомий хореограф зізнався, що багато чому навчився в процесі знімань нового реаліті.

Влад Яма проект Модель XL_5
прес-служба каналу "1+1"
Влад Яма

"Я дуже хвилювався, коли мене запросили стати членом журі, тому що до модельного бізнесу, як такого, я стосунку не мав. Я багато чому навчився у Андре Тана, Каті Осадчої, Тані Мацкевич, з якими ми разом оцінювали учасниць. Як суддя я оцінював дівчат з чоловічої точки зору. Не дуже багато уваги приділяв параметрам - сантиметрам або кілограмам, - а звертав увагу більше на харизматичність, привабливість, пластичність".

Крім того, Влад зазначив, що проект змінив його уявлення про жіночу красу.

Влад Яма проект Модель XL_1
прес-служба каналу "1+1"
Члени журі проекту "Модель XL"

"Я завжди знав, що українські дівчата - найкращі і найкрасивіші. На зніманнях "Модель XL" я ще раз в цьому переконався, а ще - в тому, що не існує жодних параметрів або обмежень цієї краси. Якщо дівчина не 90-60-90, а, наприклад, 110-80-110 (це середні параметри наших учасниць), то вони все одно можуть бути красивими, привабливими і сексуальними".

Влад також розповів, що у вільний час виступає в ролі діджея на вечірках.

Влад Яма проект Модель XL_2
прес-служба каналу "1+1"
Влад Яма

"Мало хто знає про це, тому що я не роблю цього на ТБ. Діджею в клубах, на заходах. Я навчився зводити музику і роблю це наживо. А періодично виходжу і танцюю. Тому що рано чи пізно люди починають кричати: "Танцюй! Танцюй!".

Прем'єра довгоочікуваного проекту "Модель XL", здатного перевернути загальноприйняте уявлення про жіночу красу, відбудеться на "1+1" вже у жовтні, а чвертьфінал оновленого проекту "Танці зі зірками" дивіться у неділю, 15-го жовтня, о 21.00.

Залиште свій коментар

Вибір редакції