Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чоловік Катерини Кухар зізнався, що мріє бути похованим з коханою

Олександр Стоянов розповів про потаємне бажання.

Чоловік української прими-балерини Катерини Кухар Олександр Стоянов, які у прямому ефірі "Танців з зірками" зіграли весільну церемонію, розповів про давню мрію, йдеться у "Світському житті".

Як виявилося, артисти вже давно мріють бути похованими разом на Байковому кладовищі.

"У нас з’явилася дуже цікава опція, я завжди мріяв, щоб нас с Катериною поховали разом. Тепер нас можуть поховати на одному Байковому кладовищі. Тому що до цього мені сказали, що я не можу там бути, тільки Катерина", - заявив Олександр.

Відео Чому чоловік Катерини Кухар зрадів, коли вона набрала вагу

Відома прима-балерина Катерина Кухар відвідала конкурс краси "Міс Україна". Вона та її чоловік Олександр Стоянов розповіли про весілля, подорож до Америки та дивну мрію.

Чому чоловік Катерини Кухар зрадів, коли вона набрала вагу

Зауважимо, що пара Катерина Кухар та Олександр Стоянов разом вже 13 років. 5 років тому 15 вересня зіркова пара обвінчалася у церкві. А минулого року вони узаконили стосунки в США, але в Україні свідоцтво про шлюб було недійсним. Наразі пара виховує двох спільних дітей - 10-річного Тимура і 4-річну Настю. 

Нагадаємо, нещодавно Катерина Кухар замилувала романтичним відео з весілля. Балерина показала, як розписувалася у РАЦСі з чоловіком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції