Чоловік кривдниці 7-річного сина Стаса П'єхи вигнав її з будинку

Чоловік кривдниці 7-річного сина Стаса П'єхи вигнав її з будинку

Фото: instagram.com/wolfieha

Владислав Безбородов назвав жінку "істеричкою".

Ситуація з побиттям 7-річного сина співака Стаса П'єхи сусідкою обростає новими подробицями.

Так, як стало відомо, чоловік агресивної жінки, футбольний суддя Владислав Безбородов після інциденту вигнав її з дому. А в бесіді з журналістами назвав "істеричкою".

"Вона - істеричка. Я її вигнав з дому. Зараз я на зборах, таких на полі не терплю, а вдома - тим більше", - сказав Владислав Безбородов, пише "КП – Петербург".

Тим часом проти жінки порушили кримінальну справу за ознаками злочину, за фактом побиття 7-річного хлопчика у Виборзькому районі Ленінградської області.

Стас П'єха з сином / Фото: instagram.com/wolfieha

Зазначимо, що зараз 7-річний Петро перебуває у лікарні. У нього струс, закрита черепно-мозкова травма і забої стегна і грудей. Все це кваліфікували як легку шкоду здоров'ю.

"Коли Петю випишуть, буде призначена судмедекспертиза і проведена більш детальна перевірка. Зараз поки складно встановити до кінця ступінь шкоди здоров'ю. Але вона точно не менше, ніж легка. Тому справу можуть ще перекваліфікувати на шкоду здоров'ю середньої тяжкості", - розповів журналістам адвокат Сергій Жорін, якого П'єха найняв після інциденту.

Стас П'єха з сином / Фото: instagram.com/wolfieha

Своєю чергою Стас П'єха у Instagram виклав відео з жінкою, яка вдарила його сина. У ньому вона говорить, що її діти, яких у неї троє, недоторканні:

"Це єдиний аспект, в якому я повністю згоден з пані І. Безбородовою, яка побила мого сина і його бабусю, лише з однією поправкою – всі діти недоторканні! Хочу висловити подяку Голові СК - Олександру Бастрикіну за те, що взяв ситуацію під особистий контроль! Я дуже сподіваюся, що ця справа стане для багатьох важливим уроком ... повторюся ... немає жодної дитини, яку можна бити! Ані свою, ані чужу", - наголосив П'єха.

Зазначимо, що інцидент стався, коли родина Стаса П'єхи відпочивала за містом. Поруч відпочивала дружина футбольного судді Владислава Безбородова з трьома своїми дітьми. Син артиста захотів з ними погратися, жінка це заборонила робити. Ображений хлопчик проштрикнув у відповідь сусідський надувний басейн. Розлючена жінка схопила маленького Петю та вдарила його об землю.

Нагадаємо, що Стас П'єха виступав в окупованому Росією Криму та через незаконний перетин кордону, а також публічне виправдання російської агресії на сході України, був внесений до "Чистилища" сайту "Миротворець".

У жовтні 2017-го року Стас П'єха з компанією колег влаштував гастролі окупованим Донбасом. Виступи відбулися в Луганську і Донецьку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація