Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чоловік Мозгової заінтригував зміною іміджу і випустив трек у незвичному для себе стилі

Володимир Ткаченко замислився над зміною сценічного образу.

Чоловік продюсерки Олени Мозгової, співак Володимир Ткаченко, який показав підрослу донечку, замислився над зміною іміджу.

Про це виконавець розповів сьогодні у студії "Сніданку з 1+1". За словами Володимира, він хоче робити ту музику, яка подобається йому і обов’язкового сподобається його прихильникам.

Ткаченко поділився, що протягом своєї творчості шукав себе у різних музичних напрямах і тепер вирішив спробувати щось нове. Скоріше за все, співак відтепер творитиме у стилі american popular music.

ВідеоСпівак Володимир Ткаченко розповів про нові творчі пошуки

"В Америці це називають american popular music. Це буде популярна музика. Не виключено, що танцювальна, але не така, як club music. Можливо, це буде латина. Але тепер я не гнатимуся за модою, трендами. Я просто робитиму музику, яка подобається мені", - поділився артист.

Окрім того співак зауважив, що також змін зазнає і його ім'я. Володимир Ткаченко виступатиме під новим псевдонімом, однак яким, поки тримає у таємниці.

"Я замислився над тим, що мені треба змінити амплуа, чи ім’я, чи взагалі. Ім’я – це якийсь код, який тебе програмує на наступні кроки. Я думаю, що ходжу по одному місцю", - зізнався Володимир.

Виконавець поділився, що скоріш за все представить свій оновлений образ після нового року.

"Якщо я все ж таки вирішу остаточно все перекреслити, що було до того, то це станеться після нового року", - сказав Ткаченко.

До слова, днями Володимир Ткаченко випустив кліп на танцювальну композицію "Особливе літо". Трек значно відрізняється за звучанням від того, що раніше співав артист. Партнеркою Володимира на знімальному майданчику стала учасниця проекту "Голос країни" 2013 року, співачка Вікторія Олізе.

Залиште свій коментар

Вибір редакції