Чоловік Наталки Денисенко влаштував бійку на вулиці посеред ночі – відео

Чоловік Наталки Денисенко влаштував бійку на вулиці посеред ночі – відео

Фото: instagram.com/andreyfedinchik

Актор Андрій Федінчик потрапив у скандал.

Український актор Андрій Федінчик потрапив у скандал.

Чоловік зірки "Кріпосної" Наталки Денисенко влаштував бійку на вулиці в Києві. Як пише Telegram-канал "Київ Оперативний", який опублікував відео інциденту, на вулиці Сергія Данченка знаменитість їхав на електросамокаті зигзагами. Обурені водії почали сигналити йому. На це Андрій відреагував агресивно - підбіг до однієї з машин і почав витягувати водія через вікно. Натомість водій бризнув йому в обличчя газовим балончиком.

Далі Федінчик з голим торсом почав провокувати бійку. Все ж актор вдарив чоловіка, але його швидко вгамували.

Увага! Відео містить нецензурну лексику та сцени жорстокості!

"Чоловік був неадекватний, дуже обурювався, як йому посміли посигналити. Його притиснули до асфальту, дуже акуратно, щоб заспокоїти, той вирвався і бився головою", – йдеться в повідомленні.

Також у коментарях запостили скрин листування із Наталкою Денисенко. Зірка перепросила за поведінку чоловіка та пояснила це тим, що у Андрія складний період у житті.

"Я перепрошую за його поведінку!!! Зараз у нього дуже складний період внутрішньо, він просто не розумів, що він робить. Мені дуже соромно, що він так поводився", – написала Наталка.

Фото: t.me/KyivOperativ

Також заплакана Денисенко вийшла у сторіз свого Instagram. Артистка не розповіла про інцидент, лише зазначила, що у неї особисто все гаразд.

"Почали сипатися повідомлення "що сталося?". Я не можу розповісти. Але нормально, все можна вирішити, просто я ніколи не думала, що такий піпець буде у моєму житті", – зазначила вона.

Фото: instagram.com/natalka_denisenko

Зі свого боку, Федінчик поки що не виходив на зв’язок зі своїми фанатами.

Нагадаємо, у квітні цього року Наталка Денисенко та Андрій Федінчик вчетверте одружилися. Пара взяла шлюб у Єгипті.

Повʼязані теми:

Наступна публікація