Чоловік Олени Мозгової показав підрослу донечку у зворушливій фотосесії

Маленька Соломія дуже схожа на відомого тата.

Чоловік продюсера Олени Мозгової, співак Володимир Ткаченко, який представив джазовий концерт, знявся у новій фотосесії.

Компанію артисту на знімальному майданчику склала дворічна донька Соломія. Дівчинка не надто охоче позувала, оскільки була зайнята цікавою книжкою.

Володимир Ткаченко з донькою_1
viva.ua

На фото Ткаченко та його донечка постають у сорочках та джинсах. В інтерв'ю глянцю Viva Ткаченко згадав, який непростий шлях йому довелося пройти з мамою Соломії Оленою Мозговою, аби врешті бути щасливими разом.

"Ми тричі розходилися. Перший раз - через нерозуміння і засудження нашого союзу оточенням Олени. Її друзі обурювалися: "Ти серйозно з ним?! Він же ще зовсім хлопчик, він тобі в молодші братики годиться!" Ніхто не вірив, що між нами можуть бути почуття. У наш час в дев'яноста п'яти випадках зі ста стосунки будуються на сексі. На першому побаченні вже відбувається все, що мало б статися після весілля. Такі стосунки довго не живуть. Таке кохання не витримує навіть трьох років", - поділився думками Володимир.

Він додав, що всі навколо дивувалися, як закохані, попри різницю у віці, разом та щасливі.

"Люди не розуміли нас: "Як таке можливо? Він молодший за неї, але вони разом, значить, хтось неодмінно когось зраджує або, навіть, обопільно зраджують одне одному! А у них дитина народилася!" - розповів Ткаченко.

Володимир Ткаченко з донькою_3
viva.ua

Нагадаємо, що Володимир Ткаченко розповів про весілля із старшою від нього Оленою Мозговою. У 2015-му  році Олена народила коханому доньку

Залиште свій коментар

Вибір редакції