Чоловік Олени Мозгової повідомив, скільки кіло втратив після лікарні

Чоловік Олени Мозгової повідомив, скільки кіло втратив після лікарні

instagram.com/david__axelrod

Девід Аксельрод активно приводить себе до норми.

Чоловік продюсерки Олени Мозгової, співак Девід Аксельрод розповів фанам, скільки кіло втратив після виписки з лікарні після перенесеного коронавірусу.

За словами виконавця, він схуднув майже на 30 кілограм. Першою чергою, він завдячує своїй родині – дружині та донці, які його дуже підтримували.

"Змінюватись завжди складно, але маючи підтримку рідних тобі людей, як на мене, це вже 25% перемоги, потім вже йдуть : системність, харчування і спорт. Моя мотивація, це щастя моїх коханих дівчат, їхні усмішки та кохання! -29,2 кг від моменту, як мене виписали з лікарні. Минуло вже півроку, для мене вони вже пролетіли... Хоча інколи мені здавалось, що це вже нереально...Після того, як я набрав зайвого в період ковіду та пост ковіду", - поділився Девід.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Нагадаємо, що на початку цього року Девід Аксельрод потрапив до лікарні з коронавірусом. Через перенесений COVID-19 у виконавця випало волосся.

Як розповідала дружина артиста Олена Мозгова, її чоловіку було настільки погано, що він навіть надсилав їй відео з лікарні, у якому прощався з нею та просив поцілувати їхню доньку Соломію.

Наступна публікація