Чоловік Олени Мозгової про непрості стосунки із родиною: Мама по-своєму хвора і їй треба лікуватися

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік Олени Мозгової про непрості стосунки із родиною: Мама по-своєму хвора і їй треба лікуватися

Ткаченко не спілкується із своєю родиною / Фото: vesti-ukr.com

Володимир Ткаченко розповів про конфлікт у його сім'ї.

Коханий продюсерки Олени Мозгової Володимир Ткаченко, який офіційно зізнався, що вони побралися, розповів про непрості стосунки із його родиною.

Ткаченко поділився, що його родина була проти союзу співака із старшою жінкою. Ба більше, батьки Володимира ще жодного разу не бачили онуку.

"Насправді причина навіть не в Олені. Це все мої стосунки з мамою. А Олена і наша дочка просто стали каменем спотикання в цій ситуації. Мамі просто потрібно було злити кудись свій негатив. Моя мама по-своєму хвора і їй треба лікуватися", - сказав Ткаченко, пише Ivona.

Артист додав, що і з батьком у нього теж конфлікт. Володимир вважає, що батько міг би вплинути на маму, проте не зробив це жодного разу за 15 років. Свою ж доньку від Мозгової Ткаченко батькам показувати не збирається.

"Наживо не бачили. Тільки на фото. Бачила тільки бабуся моя. Навіть, якщо б вони хотіли, то я б не показав. Розумієте, як мені колись сказали, що рідна кров нічого не варта. Часом, на перший погляд чужі люди виявляються ближчими, ніж рідні. Я це вже відпустив і мені все одно, якщо чесно. Таке буває в житті", - поділився Володимир.

Нагадаємо, майже рік тому Олена Мозгова народила Володимиру Ткаченку донечку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація