Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чоловік онкохворої Анастасії Заворотнюк відмовився від її лікування - ЗМІ

Чоловік онкохворої Анастасії Заворотнюк відмовився від її лікування - ЗМІ

Петро Чернишов зазначив, що у неї почалася ремісія.

Чоловік онкохворої Анастасії Заворотнюк фігурист Петро Чернишов вирішив відмовитись від її новітнього лікування.

Директор російського інституту молекулярної біології Олександр Макаров пояснив таке рішення сім'ї акторки, у якої підтвердилася гліобластома, тим, що у неї починалася ремісія, тому було ухвалене рішення поки не застосувати нове лікування. 

"Ви знаєте, у них зараз ремісія намітилася. До нас приїжджав її чоловік, колишній спортсмен. Він виявився дуже обережною людиною і я його прекрасно розумію. Він каже: давайте почекаємо, їй зараз краще, якщо буде зовсім погано - тоді ми розпочнемо. Але, принаймні, ми провели тестування в культурі її клітин і зараз знаємо, який вірус на неї діє", - розповів Макаров виданню KP.ru.

Анастасія Заворотнюк_2
instagram.com/a_zavorotnyuk

Новітній метод лікування полягає в тому, щоб знищувати пухлини онкологічних хворих за допомогою вірусів. Під час розмноження вірусу клітини пухлини гинуть, а здорові клітини починають виробляти інтерферон і не заражаються.

Нагадаємо, у середині вересня ЗМІ з'явилася інформація про те, що Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані, у неї діагностували злоякісну пухлину головного мозку четвертої стадії. Після цього, новини про стан зірки з'являлися майже не щодня.

Так, повідомлялося, що акторка перебувала в комі та, що її частково паралізувало. Згодом стало відомо, що лікарі припинили інтенсивне лікування Заворотнюк через погіршення її стану, буцімто у неї почали відмовляти органи й розвинулася пневмонія.

Родичі деякий час не коментували її стан, тільки через місяць у спеціально створеному акаунті підтвердили, що зірка дійсно проходила курс лікування. Водночас спростували те, що вона перебувала в комі і була під'єднана до апарату штучної вентиляції легенів. 

За останніми даними ЗМІ самопочуття російської акторки Анастасії Заворотнюк начебто поліпшується і її навіть виписали із лікарні. 

Однак вже в березні стало відомо, що зірка серіалу "Моя прекрасна няня" знову у лікарні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції