Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чоловік покинув співачку МакSим із маленькою дитиною заради іншої

Цивільний чоловік артистки одружився з іншою жінкою.

В особистому житті російської співачки МакSим сталися сумні зміни.

Так, цивільний чоловік артистки, бізнесмен Антон Петров, від якого зірка у жовтні минулого року народила доньку, покинув її заради іншої жінки.

Обраницею Петрова стала 21-річна студентка, дочка російського мільйонера і депутата Державної думи РФ Олександра Бриксіна Єлизавета, пише видання StarHit.

Подейкують, що Петров почав зустрічатися із 21-річною студенткою, коли МакSим була при надії на сьомому місяці. За словами подруги артистки, МакSим про все знала, проте не видавала себе.

"Він гарний батько, допомагає їй з маленькою Марією - часто приїжджає в гості, няньчиться, носить на руках, спостерігає за тим, як донька росте. Купує їй іграшки, дарує Марині (МакSим) квіти. Але уявляєте, як це - ділити кохану людину з іншою! До останнього вона сподівалася, що Антон повернеться. Але цієї весни він сам раптово поставив крапку - розписався з Лізою", - розповіла подруга співачки Регіна.

Наразі МакSим із своїми двома доньками, 11-місячною Марією та 6-річною Олександрою готується до переїзду в простору квартиру, яку їй подарував екс-чоловік Антон Петров.

Залиште свій коментар

Вибір редакції