Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чоловік Полякової переписав на неї всю нерухомість

Супербілявка розповіла, що перед весіллям поставила перед коханим умову.

Українська співачка Оля Полякова, яка зіграла одну з головних ролей у першій українській секс-комедії "Свінгери", не боїться реакції свого чоловіка на цю картину, йдеться у "Світському житті".

За словами Полякової, вона не переймається тим, що після перегляду еротичної комедії за її участю, коханий вижене її з будинку. Свій спокій Супербілявка пояснила тим, що усе майно переписане на неї.

"Якби він мав на квартиру право, то він би міг мене вигнати з будинку, але квартира на мені. Тому що я жінка розумна і коли я виходила заміж, то я виходила з однією умовою, що все буде на мені. Він так хотів на мені одружитися, що, дурненький, зробив це. Все переписав, все мені віддав. Це я його можу зараз вигнати. Якщо він скаже: "Ти погано грала", то я скажу: "Збирай свої речі і йди", - прокоментувала Полякова.

ВідеоОля Полякова про зйомки в "Свінгерах": "Чоловік може і вигнав би мене з дому, якби житло не було записане на мене"

Оля Полякова з чоловіком
viva.ua
Оля Полякова з чоловіком

Окрім того зірка поділилася, чи не мріяли вони колись з чоловіком про те, аби помінятися партнерами, як це зробила її героїня у "Свінгерах".

"Я зі своїм чоловіком так рідко бачуся, що у нас фантазія, як би наодинці залишитися і вже зробити те саме діло, яке зробить нам хлопчика, тому що у мене нема часу і вже побачитися нам – це велика фантазія сексуальна", - підсумувала артистка.

Нагадаємо, що першу українську секс-комедію "Свінгери" з Астаф’євою та Поляковою днями презентували у ліжках. Фільм вийде у всеукраїнський кінопрокат від 1 січня 2018 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції