Чоловік Повалій про цькування співачки: На території України нам працювати не дають

Ігор Ліхута розповів, де і як працює зараз його дружина.

Продюсер та чоловік співачки Таїсії Повалій Ігор Ліхута розповів, чому артистка не з'являється в ефірі українських радіостанцій та не дає концертів в рідній країні.

За словами Ліхути, працювати в Україні їм з Таїсією просто не дозволяють.

"Концерти і робота у Таїсії зараз є. На жаль, не на території України, де ми практично отримали заборону на професію. Певних артистів вибрали як мішень і методично цькують. Багато брехливої інформації вилито на нашу сім'ю, починаючи з того, що ми поїхали і живемо в іншій країні", - розповів Ліхута, пише "КП" в Украине".

Продюсер зауважив, що вони із Повалій не полишали Україну, вони продовжують жити в Києві разом з дітьми та мамою Таїсії.

Проте Ігор зізнався, що Таїсії доводиться працювати за кордоном.

"А за кордон ми виїжджаємо по роботі - це правда. Як інакше, якщо на території України нам працювати не дають, звинувачуючи в тому, що ми працюємо десь ще! Артист повинен працювати скрізь, де є любляча публіка. Але є така категорія - "активісти". Люди в камуфляжах ходять на радіо і ТБ-станції, і кажуть: "Ми не рекомендуємо вам крутити пісні Таїсії Повалій" - є така установка", - поділився чоловік Повалій.

Ліхута пожалівся, що попри те, що Таїсія - народна артистка і громадянка України, вони не можуть домогтися, щоб її пісні, навіть українською мовою, звучали на вітчизняних радіостанціях.

"Якщо є люди, які не поділяють ідеали і погляди сьогоднішньої влади, то це ще не говорить про те, що вони не патріоти і повинні бути викреслені з ефірів і виведені до ранг ворогів. Такого не було ніколи! Ми з Таїсією завжди патріотами були, є і будемо. Україна - наша єдина Батьківщина, яку ми любимо", - запевнив Ліхута.

Нагадаємо, з початком війни в Україні з'явилася інформація, що Таїсія Повалій, яка була депутатом від Партії регіонів, поїхала з України. Окрім того, Повалій та Ліхуту звинувачували у підбурюванні військових у Криму зрадити Україну. Однак це повідомлення виявилося помилкою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: