Перейти до змісту
Чоловік Соломії Вітвіцької приголомшив зізнанням, як це бути в тіні зіркової дружини

Чоловік Соломії Вітвіцької приголомшив зізнанням, як це бути в тіні зіркової дружини

Влад Кочатков не часто з'являється на публіці разом з дружиною.

Ведуча "ТСН" на каналі "1+1" Соломія Вітвіцька вже впродовж 8 років перебуває у стосунках з режисером Владом Кочатковим, який доволі рідко з'являється з нею на публіці.

Чоловік зірки, який молодший за неї на 8 років вперше розповів, чому він не частий гість на світських заходах та пригадав, як розвивалися їхні з Соломією стосунки.

У програмі "Життя відомих людей" Кочатков зізнався, що покорила його кохана своєї енергетикою.

Соломія мені сподобалась, вона така яскрава була, в неї така енергетика. Її неможливо не помітити, я теж її помітив. Основні стосунки розвивались в переписці. Тому ми активно спочатку не зустрічались.
заявив Влад

Кожен день вони чекали на повідомлення одне від одного, а потім почали зустрічатися. І вже за рік, коли Соломії було 33 роки, пара побралася. Владу тоді було 25.

Соломія вітвіцька з чоловіком
instagram.com/solomiyavitvitska

Відтоді молоду сім’ю стали запрошувати на світські події, які так Влад не любив. Однак все ж таки  з’являвся там заради коханої. І навіть зрідка давав інтерв’ю журналістам. Та лише зараз, за 8-м років стосунків, Влад зробив приголомшливе зізнання.

Чоловік зауважив, що найнезручнішим для нього було, це бути в тіні зіркової дружини.

Перебувати в тіні дружини. Як би я це на початку не казав, що мене це не турбує, це все нормально. Я зараз через 8 років можу сказати, що бути в тіні дружини амбіційному чоловіку це важко. Будь-який чоловік хоче бути головою сім’ї. Плюс мінус у нас так є, але відчуття такого нема. Напевно тому що це Соломія Вітвіцька. Публічна людина
зізнався чоловік

Цікаво, що за словами самої Соломії вона таке зізнання чує вперше.

Він не озвучував цього. Тобто теоретично просто, що йому некомфортно з незнайомими людьми, чи він не любить позувати на фотокамери. Така була версія.
зазначила Вітвіцька

Однак наразі Влад ставиться до популярності дружини інакше. Він пишається своєю успішною дружиною. У позаробочий час вони, як правило, разом – займаються екстремальними видами спорту й багато подорожують.

Також у розмові з журналістами Вітвіцька прокоментувала відсутність у них з Владом дітей.

Це справа особисто кожного і я не скажу, що я чайлдфрі чи щось такого плану. Ми явно не ходимо по лікарях, по бабках. Відповідно, зі здоров’ям усе гаразд. Ми над цим активно працюємо. Все що можу сказати.
додала зірка

А доки в неї немає власних дітей, Соломія всю себе віддає хрещенникам, яких у неї аж 7, серед яких син Світлани Тарабарової Іванко.

Нагадаємо, не так давно Соломія Вітвіцька назвала місце в Україні, яке її найбільше приголомшило.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин