Чоловік співачки Валерії заявив, що не підтримував анексію Криму

Йосип Пригожин пояснив свою позицію.

Чоловік російської співачки Валерії, продюсер Йосип Пригожин заявив, що ані він, ані його дружина ніколи не підтримували анексію Криму.

Пригожин запевнив, що ніколи не підписував ніяких документів, у яких би йшлося про відділення АРК.

"Ми не підтримували жодних агресій, ніяких анексій, нам навіть не пропонувалися такі документи ніколи, ми жодного разу такого документа не бачили, тому що якби був запропонований такий документ, ми його сто відсотків б не підписали", - запевнив Пригожин, пише "Радіо Свобода".

Зауважимо, що у березні 2014 року на сайті Міністерства культури Росії з'явився документ під назвою "Діячі культури Росії - на підтримку позиції Президента щодо України і Криму". У ньому стоять підписи 400 російських діячів культури, зокрема Валерії та Йосипа Пригожина.

За словами Пригожина, у 2014 році на запитання щодо референдуму в Криму він усно відповів, що "підтримує право вибору людей жити так, як вони вважають за потрібне. Про підпис будь-яких документів, знову зауважив чоловік Валері, не йшлося.

Нагадаємо, у липні 2014 року Валерію не пустили до Латвії. Тоді співачка була членом журі конкурсу "Новая волна" у Юрмалі. Дружина Пригожина, разом з Йосипом Кобзоном та Олегом Газмановим стали персонами нон ґрата у Латвії. У МЗС Латвії пояснили, що ці особи своїми діями сприяли порушенню територіальної цілісності і суверенітету України. Рішення було прийнято на підставі 2-ї частини 61-ї статті імміграційного закону.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: