Чоловік Сумської розкритикував збірну України: Треба б їх відправити до АТО, щоб вони там стрепенулися

Віталій Борисюк вважає, що українські футболісти "зажерлись".

Чоловік акторки Ольги Сумської, актор Віталій Борисюк прискіпливо стежив у неділю, 11 червня, за грою між збірною України та команди Фінляндії.

Попри перемогу українців з рахунком 2:1, Борисюк лишився розчарованим грою нашої збірної.

Борисюка дивує, чому за такої "захмарної" зарплатні", яку отримують наші футболісти, у них "відсутня мотивація".

"Дуже слабкі напад і захист. Але найбільше дивує відсутність мотивації за тих "захмарних" зарплатах, які отримують наші футболісти. Не покидає відчуття, що зажерлись! Треба б їх відправити до АТО в окопи, щоб вони там стрепенулися. Кожен день там молоді хлопці гинуть, а ці не по мінному полю - а по футбольному мляві бігають", - обурюється Віталій.

Актор додав, що й сам грає у футбольному клубі "Маестро", що дозволяє йому оцінити матч Фінляндія - Україна.

Чоловік Ольги Сумської Віталій Борисюк
tochka.net
Віталій Борисюк (по центру) грає в ФК "Маестро"

Борисюк вважає, що насправді наша збірна виграла завдяки тому, що "авторитет Андрія Шевченка зіграв вирішальну роль у 2-му таймі".

"Тільки можу собі уявити, які слова йому довелося знаходити, щоб мотивувати хлопців. З технічної точки зору команда добре і злагоджено грала (я і сам граю в ФК Маестро), налагоджені відносини між нападниками, але де кураж? Адже перемагають команди головою - все вирішує воля до перемоги! Впевненіше всього виглядав тандем Ярмоленко-Коноплянка, ось на них у всіх іграх треба робити ставку", - впевнений Віталій, пише "КП" в Україні".

Нагадаємо, минулої неділі, 11 червня, збірна України перемогла команду Фінляндії у матчі 6-го туру кваліфікації чемпіонату світу-2018. Гра відбулася у місті Тампере і завершилася з рахунком 2:1.

Залиште свій коментар