Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чому вона чекала 25 років: У Вайнштейна відреагували на звинувачення Уми Турман

Горезвісний продюсер готує судовий позов проти зірки "Кримінального чтива".

Скандально відомий продюсер Гарві Вайнштейн відреагував на звинувачення акторки Уми Турман у сексуальних домаганнях.

Адвокат кіномагната Бенджамін Брафман заявив, що вони з його клієнтом готують судовий позов проти 47-річної зірки "Кримінального чтива".

"Заяви пані Турман, які вона зробила журналу New York Times, ретельно вивчать і розслідують, перш ніж буде ухвалене рішення про доцільність порушення проти неї судової справи", - сказав Брафман.

Адвокат додав, що заяви Уми Турман дуже засмутили Вайнштейна. Мовляв, протягом багатьох років вони товаришували і тісно співпрацювали, тож її зізнання стали для Гарві "ударом".

Ума Турман і Гарві Вайнштейн_2
Getty Images
Ума Турман та Гарві Вайнштейн

Також адвоката Вайнштейна дивує, чому Ума Турман стільки років мовчала і лише зараз все розповіла.

"Чому вона чекала 25 років, перш ніж зробити ці заяви? Він вважав її своєю колегою і другом, і у них були відмінні робочі стосунки, результатом яких стали декілька успішних проектів", - сказав Брафман.

Як доказ того, що Турман і Вайнштейн дійсно добре спілкувалися, представники продюсера оприлюднили декілька фото, які "демонструють міцну дружбу між ним і Умою Турман".

Ума Турман і Гарві Вайнштейн_3
Getty Images
Квентін Тарантіно, Ума турман та Гарві Вайнштейн

У той же час Брафман підтвердив той факт, що Вайнштейн "неправильно зрозумів акторку, коли вони були в Парижі". За словами Уми, тоді Гарві зайшов до її готельного номера в одному халаті на голе тіло і запросив до сауни. Однак будь-який фізичний контакт між ними адвокат кіномагната заперечує.

"Ми б дуже хотіли, щоб New York Times опублікував ці знімки. Гарві Вайнштейн визнає, що неправильно зрозумів актрису, коли вони були в Парижі. В результаті чого повівся неприпустимо стосовно неї. Він дуже шкодує про це. Однак її заяви про фізичний контакт не відповідають дійсності. І ці фотографії є ​​доказом того, що у них були чудові стосунки", - розповіли представники продюсера.

Нагадаємо, що не одного Вайнштейна звинувачують у домаганнях. Так, раніше модель Кейт Аптон заявила, що до неї чіплявся креативний директор Guess. Згодом знаменитість пообіцяла оприлюднити подробиці інциденту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції