Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Чомусь вона продовжує стосунки": близькі Панеттьєрі благають її покинути бойфренда-аб'юзера

Гейден продовжує бути разом з чоловіком, який жорстоко її побив.

Американська акторка та екснаречена Володимира Кличка Гейден Панеттьєрі, яку жорстоко побив бойфренд Брайан Гікерсон, продовжує з ним бути.

Той факт, що артистка не покидає коханого-аб'юзера серйозно непокоїть її близьких. Як розповіло джерело виданню People, рідні благають Гейден покинути Брайана.

Гейден Панеттьєрі та Браян Гікерсон
Getty Images
Гейден Панеттьєрі та Брайан Гікерсон

"Це абсолютно неконтрольовано. Їй необхідно покинути цього хлопця. Її друзі та родина хвилюються за неї вже доволі тривалий час, а тим часом все стає тільки гірше. Їй необхідно зайнятися самоаналізом. Через якусь причину вона продовжує ці стосунки, але нічого, окрім деградації, вони не приносять. Це сумна ситуація", - сказав інсайдер.

Нагадаємо, що 2 травня у Голлівуді поліція заарештувала нового бойфренда Гейден Панеттьєрі, актора Брайана Гікерсона. Чоловік побив свою дівчину, залишивши на її тілі численні синці, а також розбив їй ніс. Його заарештували, проте пізніше відпустили під заставу. Проте суд заборонив Гікерсону наближатися до Гейден ближче, ніж на 90 метрів. Нещодавно відбулося слухання у справі побиття Гікерсоном Панеттьєрі. Тепер коханому акторки світить позбавлення волі до 4 років. За два тижні чоловік постане перед судом і тоді буде винесений остаточний вирок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції