Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чотирирічний син Фріске приголомшив дідуся запитанням: Коли ти нам з татом повернеш гроші і будинок

Володимир Фріске був спантеличений запитанням маленького онука.

Тяганина з грошима, які зникли з рахунку померлої від раку Жанни Фріске і які люди збирали їй на лікування, триває.

Тепер, судячи з усього, у курсі справи й чотирирічний син Жанни та ведучого Дмитра Шепелєва Платон. Так, на нещодавній зустрічі хлопчика з родичами – бабусею Ольгою Володимирівною, дідусем Володимиром Борисовичем і тіткою, сестрою Жанни, Наталею, Платон приголомшив дідуся запитанням.

Чотирирічний малюк поцікавився, коли "дідусь поверне їм з батьком гроші та будинок".

"Володимир Фріске ледь стримав емоції! І потім підійшов до Шепелєва сказати декілька ласкавих, щоб той не нацьковував дитину. Рідні приготували для малюка подарунки, як і минулої зустрічі. Але цього разу Платон повідомив: "Тато сказав, щоб я нічого у вас не брав", - - розповів адвокат сім'ї Фріске, пише kp.ru

Зустріч Платона з батьком, матір'ю та сестрою Жанни відбулася минулої суботи у дитячій ігровій кімнаті в одному з центрів Москви. Шепелєв привів малюка у супроводі трьох охоронців.

Нагадаємо, що будинок, про який дідуся запитував Платон, придбали, коли Фріске вже хворіла на рак. Половина двоповерхового котеджу належить Шепелєву, інші, після смерті Жанни, успадковується сином Платоном, батьком і матір'ю співачки в трьох рівних частках. Хлопчик у будинку ніколи не був. Хоча у нещодавньому інтерв'ю ведучий зізнався, що розповідає сину про великий та гарний будинок, у якому вони не можуть жити, бо "дідусь не дозволяє".

До слова, попри те, що половина маєтку оформлена на Шепелєва, Володимир Фріске після конфлікту з ним заявив, що будинку йому не бачити.

Залиште свій коментар

Вибір редакції