Чубаров згадав, як із батьком Джамали здійснив ритуальну поїздку до Саудівської Аравії

Голова Меджлісу товаришує із родиною співачки.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров розповів про теплу дружбу з батьками Джамали, йдеться у "Світському житті".

Чубаров розповів, як познайомився із батьком співачки. За його словами, вони разом здійснили паломництво.

"Я пам'ятаю перше знайомство з її батьком. Це було у 1999 році. Ми разом здійснювали хадж у Мекку", - сказав Чубаров.

Нардеп розповів, що родина Джамали дуже відкрита і має багато друзів, проте є й ті, хто після анексії Криму Росією у 2014 році відвернулися від них через проукраїнську позицію.

"Це така відкрита родина, сім'я. Думаю, що у них дуже багато друзів. Коли прийшли на кримську землю випробовування три роки тому, то деякі з тих людей, які вважалися друзями цієї сім'ї, вони трошечки стали іншими і це сумно. Тим не менше її батька і маму там, під Алуштою, в селі, їх всі люблять і шанують", - поділився голова Меджлісу.

Також Чубаров згадав, як разом з іншими кримськими татарами зустрічав Джамалу після перемоги на "Євробаченні-2016"

"Я був серед тих, хто зустрічав її у Борисполі. Ми членами Меджлісу, кримськотатарського народу туди поїхали її зустрічати. Найголовніше –там було дуже багато діточок кримських татар. Просто її обійняли", - згадав нардеп.

До слова, цьогоріч Чубаров святкує ювілей – 60 років. Голова Меджлісу зауважив, що не стане кликати Джамалу виступити на його святі

"Я не належу до тих людей, які проводять дуже помітні такі урочистості. Я думаю, що якщо я буду запрошувати друзів, то Джамала буде одна з них", - підсумував Чубаров.

ВідеоГолова Междлісу Рефат Чубаров згадав, як здійснював хадж у Мекку з батьком Джамали

Залиште свій коментар