Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цистерна води та модель з Маямі: Віталій Козловский випустив чуттєвий кліп

Співак представив відео на пісню "Мала".

Український співак Віталій Козловський, який нещодавно розбурхав уяву шанувальниць пікантним знімком, наразі представив нову відеороботу.

Прем'єра кліпу на ліричну пісню "Мала", режисером якого став Олександр Філатович,  відбулася на офіційному YouTube-каналі виконавця.

Оскільки, знімання тривали в Києві, тому в кліпі можна побачити мальовничі кадри столиці, а деякі з них, навіть з незвичних ракурсів.

Цікаво, що під час знімань був сонячний день, але найемоційніший і найзворушливіший момент в кліпі знятий під дощем.  Так, для цієї сцени на знімальний майданчик привезли цистерну води, якою протягом півгодини поливали Віталія та героїню, яку зіграла американська модель українського походження Вікторія Любухіна. Спеціально для знімань вона прилетіла з Маямі.

Віталій Козловський

Якщо практично в усіх попередніх кліпах Віталія Козловского відбувалася класична лав-сторі, а сам співак завжди був у центрі сюжету,  то історія в кліпі "Мала" куди драматичніша. До речі, Віталій з’являєтся в абсолютно новому для нього амплуа, він грає приватного водія.

В основі відео - життя та особиста драма головної героїні і абсолютно неочікуваний фінал. Кліп розкриває головне посилання, яке Віталій вклав в пісню.

"Незалежно від того, наскільки складні ситуації відбуваються, не потрібно здаватися. Адже прийде новий день, все зміниться і, можливо, саме ця мить, що настане після розпачу, стане найнесподіванішою та найщасливішою у твоєму житті", - прокоментував відео співак.

Нагадаємо, не так давно Віталій Козловський показав, як "купається" у квітах фанаток.

Залиште свій коментар

Вибір редакції