Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Цькування я не боюсь": Козловський пояснив свій виступ у Москві на 9 Травня

Співак каже, що він отримав запрошення від українців, які живуть у Росії.

Український співак Віталій Козловський не заперечує свого виступу у Москві на 9 Травня. За його словами, за останні чотири роки він не виступав у Росії і вважає це недопустимим "зі зрозумілих на це причин". Але цього разу він отримав запрошення від українців, які живуть у Росії, і після тривалих роздумів погодився.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook у четвер ввечері, 10 травня.

"Я вшанував ветеранів там, де мене хотіли почути, та з іншої нагоди цього виступу я б собі не дозволив. Переконаний, що ветерани в Москві такі ж, як і в Києві - вони разом пройшли страшну війну, перемогли у ній, заплативши дуже дорогу ціну. Вони йшли до кінця, не ділили себе на нації, це їх пам`ять. І вони заслуговують на те, щоб прожити свої останні роки гідно, відчуваючи нашу вдячність", - заявив Козловський.

Співак каже, що під час концерту отримав записку "Украина, мы тебя любим! Пусть всегда будет мир!", і після цього зрозумів, що все зробив правильно.

"Я чесний перед своєю Батьківщиною-Україною. Я неодноразово виступав в зоні АТО і підтримуватиму свою країну в усьому і завжди. Я пишаюся званням Заслуженого Артиста України і принциповою умовою мого виступу в Москві було - щоб саме так мене оголосили. Щоб я мав можливість спілкуватися зі сцени саме як Український артист і просувати українську ідею і нашу правду простим людям", - заявляє Віталій Козловський.

Артист каже, що він не боїться цькування.

"Якою б не була суспільна реакція, це не змінить того факту, що я завжди був патріотом своєї країни і залишаюся ним", - написав співак.

Нагадаємо, Заслужений артист України Віталій Козловський виступив 9 травня на концерті до Дня Перемоги в московському районі Солнцево, на центральній площі. Знімки та відео виступу українського артиста опублікували користувачі Мережі на своїх сторінках в Instagram, супроводжуючи їх хештегом #москвасолнцево, #виталийкозловский, #9мая, #ДеньПобеды.

Я не заперечую своєї участі у концерті в Москві, присвяченому Дню Перемоги! Але для уникнення спекуляцій вважаю за...

Опубліковано Vitaliy Kozlovskiy 10 травня 2018 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції