Цнотливі селфі та єдине фото у бікіні. Що постить у Instagram "Міс Україна-2017" Поліна Ткач

Дівчина виборола перемогу серед 24 претенденток.

У середу, 6 вересня, у Києві відбувся конкурс краси "Міс Україна-2017".

Серед 24 претенденток на заповітну корону перемогу зуміла вибороти 18-річна киянка Поліна Ткач. Дівчина навчається в Національному авіаційному університеті Києва на спеціальності "міжнародний бізнес".

Разом з тим, судячи з Instagram новообраної "Міс Україна", вона любить природу та своє рідне місто, захоплюється фотографією, декілька разів брала участь у модних показах.

В основному сторінка красуні у фотоблозі заповнена цнотливими селфі, фотографіями Києва та світлинами, де Поліна постає як модель.

До слова, у Instagram дівчини є єдине фото, де вона зображена у бікіні. Й те було зроблене перед дефіле учасниць "Міс Україна" у фіналі конкурсу.

Поліна Ткач
instagram.com/polina.tkach

Нагадаємо, що нову "Міс Україна 2017" обирали серед 24-х претенденток у Києві. Розкішну корону та право представляти нашу державу на цьогорічній першості "Міс Світу" у Китаї виборола Поліна Ткач.

Утім, усього переможниць три: окрім "Міс Світу", фіналістки поїдуть на конкурси Miss Earth ("Міс Земля") та Miss International. "Міс Земля" стала Діана Мироненко, а Miss International - Ксенія Чіпа (обидві виграли по 150 000 грн).

Залиште свій коментар