Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
55-річна Оксана Байрак цьогоріч планує вперше стати мамою

Режисерка навіть обрала ім'я для донечки.

Відома українська сценаристка та режисерка Оксана Байрак, яка п'ять років тому вже заявляла, що планує народити дитину, наразі не полишає цієї ідеї.

За словами знаменитості, якій нещодавно виповнилось 55 років, вона рішуче налаштована на те, щоб вперше стати мамою.

"Цьогоріч хочу народити дитину. Я вже рішуче налаштована. У моїй новій квартирі, де зараз закінчується ремонт, є дитяча кімната та дитяча ванна. Молю Господа, щоб в цьому році у мене з'явилася моя Ліза", - повідомила Байрак у інтерв'ю видання "КП" в Україні".

Оксана Байрак
instagram.com/ksanabayrak

Цікаво, що режисерка зазначила, що імя для майбутньої донечки вибрала ще в своєму дитинстві.

"Ім'я я вибрала в 3 роки, коли мені тато з НДР привіз ляльку, яку я назвала Ліза. Це дитяче відчуття материнства залишилося досі", - зізналась знаменитість.

Варто зазначити, що сценаристка від 2011 року перебуває у стосунках з молодшим за неї на 23 роки Георгієм, з яким познайомилась під час знімань програми "Давай одружимось". Проте зірка не дуже любить говорити про обранця.

Оксана Байрак
instagram.com/ksanabayrak

"Я не дуже люблю говорити про своє особисте життя. Не тому, що його немає. Воно є. Але щастя любить тишу і може зруйнуватися, як будинок з піску і туману, навіть від незручного дихання", - зауважила Байрак.

Однак, як зізналася зірка, вона досі офіційно не одружена.

"Я не поспішаю до органів реєстрації. Але не тому, що належу до сексуальних меншин", - заявила Байрак, натякаючи на чутки про те, що вона лесбійка.

Проте, як для більшості жінок, штамп у паспорті все таки має значення для режисерки, але не принципове.

"Я завжди йду за своїми відчуттями. Ось якщо раптом трапиться в голові або душі таке клацання і мій внутрішній голос скаже "Ксюш, давно у тебе в житті не було свята", я влаштую собі розкішне свято - весілля. Хоча хотілося б, щоб не я - а мені", відверто розповіла акторка.

Нагадаємо, нещодавно екс-дружина Сильвестра Сталлоне Бриджит Нільсен у віці 54 років народила п'яту дитину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції