Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Coldplay розчулив новим ліричним кліпом на пісню Daddy

Анімаційна відеоробота розповідає про тугу дитини за татом.

Британський рок-гурт Coldplay, який приголомшив фанів відео на пісню Up & Up, випустив новий кліп.

Музиканти оприлюднили у YouTube анімаційну відеороботу на пісню Daddy. Композиція увійде до нового альбому Everyday Life. Його фани почують уже 22 листопада. У ліричній пісні Coldplay оспівує тугу дитини за татом, яка постійно його шукає.

"Тато, ти тут? Тато, чому ти втік? Тато, з тобою все добре? Подивися, у нас однакове волосся! І, тато, сьогодні мій день народження. Я хочу сказати лише... Ти дуже далеко", – йдеться у композиції.

У анімаційному ролику дівчинка вночі пливе у човні океаном з ліхтариком. Дитина вправно долає хвилі. Втім, згодом губить весла, а через негоду падає в океан. Дівчинка повільно тоне серед медуз і риб. Невдовзі, на дні її рятує синій кит. Він викидає дівчинку у повітря, а звідти малеча успішно падає у судно. Під ранок хвилі прибивають човен до берега. А там її зустрів тато.

Анімаційний кліп неабияк розчулив фанів. У коментарях шанувальники творчості Coldplay написали, що робота вийшла надглибокою.

"Coldplay – не гурт, це – емоція", "Сцена з дівчиною в човні змусила мене плакати", "Моє серце розбито, чудова пісня", – писали захоплені юзери.

За 15 годин відео подивилися понад 800 000 разів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції