Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цукерберг поділився зворушливим фото крихітної донечки у новорічній сукні

Мільярдер показав, як зустрів Новий рік.

Донька Цукерберга
facebook.com/zuck
Цукерберг поділився зворушливим сімейним фото

Засновник компанії Facebook Марк Цукерберг показав новорічне фото з дружиною Прісциллою та їхньою крихітною донечкою Макс, яка зустрічала 2016-ий у дуже гарній сукні.

Сімейне фото мільярдер оприлюднив на своїй сторінці у Facebook, а також написав побажання для всіх.

"Сподіваюся, що ваш 2016-й рік буде щасливим, здоровим та продуктивним. Перед світом постають нові завдання та нові можливості, хай нам усім не забракне мужності продовжувати рухатися вперед і робити значущим кожен день", - побажав він.

1 серпня Цукерберг повідомив, що він і Прісцилла чекають поповнення сімейства. "На УЗД дівчинка показала мені "лайк" своєю ручкою, і я переконався, що вона піде за мною", - сказав тоді він. Після народження Макс Марк із дружиною вирішив віддати $ 45 млрд на благодійність.

 

I hope your 2016 is happy, healthy and productive.As the world faces new challenges and opportunities, may we all find the courage to keep making progress and making all our days count.

Опубліковано Mark Zuckerberg 1 січня 2016 р.

31-річний Марк Цукерберг визнаний наймолодшим в історії мільярдером. Він володіє 24 відсотками акцій компанії Facebook Inc., у березні 2010 року бізнесмен вперше з'явився в рейтингу мільярдерів журналу Forbes зі статком у 4 мільярди доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції