Дана Борисова позбавляється наркозалежності та майже не спілкується з донькою

Нині дитина зірки живе із татом.

Телеведуча Дана Борисова проходить курс лікування від наркозалежності в Таїланді, де виконує усі жорсткі умови.

Утім, світську левицю засмучує практично відсутнє спілкування із донькою. У розмові з виданням Starhit вона висловила припущення, що батько дівчини налаштовує її проти матері.

"Я розмовляла з нею всього два рази. На початку реабілітації у мене ще були духовні сили на це, а зараз. Донька спілкується дуже холодно і завченими, чужими фразами - відчувається, що тато і бабуся добре з нею попрацювали. На моє запитання: "Донечко, коли я тебе побачу?" - Поліна відповідає: "Ну, я не знаю взагалі, хочу тебе бачити чи ні". Чути таке дуже важко. Я не знімаю з себе відповідальності. З 18-го квітня Поліна живе з татом. Сама запропонувала йому такий варіант", - наголошує Борисова.

При цьому, каже Дана, раніше колишній чоловік участі у вихованні доньки не брав. Максим Аксьонов, за словами ведучої, написав їй повідомлення, що донька не бажає із нею спілкуватися.

Крім того, він готує позов про визначення місця проживання доньки. Зі своєю матір'ю, до речі, Дана налагодила стосунки.

У планах Борисової – відкриття власного центру реабілітації від наркотиків. Нині вона визнала свою залежність та прагне допомогти іншим знаменитостям.

Дана Борисова_2
instagram.com/danaborisova_official
Борисова із донькою

"Я все ще працюю над собою, вчуся смиренню і терпінню. До речі, останнього мені тепер надовго вистачить. Раніше б уже когось відшмагала зошитом і лежала б, заперечуючи залежність, а тепер ні - навчилася долати негатив. До речі, в середині серпня на Самуї відкриється вже мій реабілітаційний центр, куди на лікування від наркоманії будуть прилітати зірки. Багатьом з них потрібна допомога", - підкреслює зірка.

Своє перебування у лікувальному закладі Дана не вважає легким.

Дана Борисова_1
instagram.com/danaborisova_official
Борисова із донькою

"Так, тут гарно, нас розмістили на прекрасній віллі з видом на море, але це не санаторій. Взагалі, зараз мало хто розуміє, що це таке. Думають, що я лежу під крапельницями і навколо бігають лікарі. Теж неправда", - додає вона.

Проживає зірка у цьому центрі у групі серед "статусних людей". Розпорядок дня у телезірки доволі суворий.

"Прокидаємося о восьмій ранку. Останнім часом нас будить 24-річний Мурат, який півтора року щодня вживав метадон. Вранці він так голосно кричить "підйом", що чують всі. О 8:30 починається зарядка. Потім сніданок. Зазвичай подають кашу, яйця, омлет. Після починаються семінари з ведущими - людьми, які побороли залежність. Ми займаємося за 12-кроковою програмою. Все щільно, як в школі.

Три "уроки" йдуть один за одним. Я конспектую почуте, а також читаю інформаційні брошури на різні теми: як жити без шкідливих звичок, залишатися тверезим, керувати емоціями . Якщо раніше важкі думки я змінювала з допомогою вживання, то зараз вчуся це робити з допомогою внутрішньої витримки. Обід - о 2 годині дня. Годують супом, рисом, відварною куркою. Потім за розкладом - заняття з психологом і відеотренінг. Після вечері дивимося фільми про наслідки залежностей. Мені дуже подобається вести "аналітичку" - зошит, куди записую майже все - думки, емоції, почуття, а потім аналізую", - розгорнуто розповіла про своє життя ведуча.

Нагадаємо, інформація про наркозалежність Дани Борисової розповсюджувалася у Мережі вже протягом багатьох років. Втім, лише нещодавно зірка визнала факт її наявності та вирушила на лікування.

Залиште свій коментар