Дана Борисова розповіла, як її донька стала свідком жахливого відстрілу тварин

Дана Борисова розповіла, як її донька стала свідком жахливого відстрілу тварин

Зірку обурив вчинок недобросовісних забудовників.

Російську телеведучу Дану Борисову, яка потай вийшла заміж за українця, шокувала недобросовісна поведінка забудовників-вбивць тварин.

Справа в тому, що за рішенням суду, територію елітного житлового комплексу із зоопарком потрібно було передати забудовнику.

Між мешканцями, серед яких опинилася і Борисова, та будівельною компанією виник конфлікт. В результаті неможливості вирішення спору мирним шляхом, спецназ оточив територію міні-зоопарку, після чого озброєні люди буквально розстріляли тварин, повідомляє Super.

Свідком розправи стала і восьмирічна донька телеведучої Поліна.

"Як зазвичай, у парку гуляли мами з дітьми. Раптом приїхали три машини, звідти вийшли люди в чорному з автоматами, вони оточили всю територію і змусили всіх вийти. Потім пролунали постріли. Все, що вони робили, було видно через паркан! Потім вони стали виносити щось і вантажити в машини, а сьогодні зоопарк був уже закритий і тварин там не виявилося. Мешканцям сказали, що у нас відбирають цю територію, компанія "Мортон" хоче побудувати там новий будинок і автомобільну парковку", - наголосила Борисова.

У коментарях під відповідною публікацією на сторінці зірки у мікроблозі її підписними неабияк обурюються такими діями недобросовісних забудовників та вимагають для них покарання за законом.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів