Данилко зі скандальною Lasha Tumbai просився виступити на "Євробаченні" від Росії

Данилко зі скандальною Lasha Tumbai просився виступити на "Євробаченні" від Росії

Артист також пояснив, звідки взялося це словосполучення.

Український артист Андрій Данилко, який заявив про свої президентські амбіції, виявляється, 2007 року хотів виступати від Росії на "Євробаченні".

В ефірі програми "А поговорить?" артист зізнався, що перш ніж взяти участь від України, зустрівся з гендиректором "Первого канала" Костянтином Ернстом і запропонував йому заспівати від РФ.

"Ми ж до цього з ним зустрічалися. Я йому про цю пісню говорив. Моє спілкування з Ернстом було один раз. Я йому кажу, що от є така пісня, мене від України ніколи не пустять, бо я позорисько. Я кажу: "От, від Росії, є така пісня зібен зібен, ай люлю". І він каже: "Ти знаєш, ні. Не піде". Щоб мені потім сказали, що буде така ситуація, я б в житті не повірив. Ми нормально розійшлися", - сказав Данилко про те, що почалося після його виступу на "Євробаченні" у РФ.

Як відомо, Данилку закидали, що він співає "раша гудбай", у Росії виконавця почали цькувати. Проте у Андрія є своє пояснення цієї ситуації.

"Вони готують гурт Serebro з Максимом Фадєєвим, з яким у мене також були чудові стосунки. Але чи то якісь ревнощі, чи що. І вони готували на срібне місце гурт Serebro, виходила гарна історія. Я просто їм перейшов дорогу своїм цим виступом. Не тому, що там "лаша тумбай" вигадана, а тому що я їм зіпсував, як мені здалося, момент їхнього розрахунку на друге місце", - прокоментував артист.

Данилко пригадав, що після свого виступу на "Євробаченні", коли він сидів у аеропорті, першою йому додзвонилася Алла Пугачова, яка його підтримала.

"Я ж не знав, що у Росії відбувається. Що там виходили програми, які мене обливали брудом. Я пам'ятаю, коли приїхав на "Пусть говорят", мені кажуть, що от вийшла пісня, от люди неправильно розчули. Я поставився до цього дуже наївно. Мені наш барабанщик сказав, що "лаша тумбай" - це збивай масло, я не перевіряв нічого, ляпнув це в ефірі, що потім було сприйняте як наче я викручуюсь, брешу. Це була реально злість та ревнощі "Первого канала" Кості Ернста", - впевнений Данилко.

Також артист розповів, звідки все ж таки взялося це словосполучення "лаша тумбай", яке наробило стільки галасу в РФ.

"Коли ми у студії писали пісню, була людина, яка запропонувала на фразу I want you see, щось там tonight. І я думаю, ну знову оцей "тунайт". І я кажу давайте залишимо "рибний текст" – "лаша тумбай". А чому "лаша тумбай", тому що, оскільки я любив дуже Віктора Цоя, якась у нього була пісня, "Бошетунмай", якось так. Я не знав, що вона означає, але коли я вигадував "лаша тумбай" вона мені була співзвучна з "бошетунмай". Не тому що я взяв схоже, а тому що у мене було таке співзвуччя. Але, щоб це була "раша гудбай" і коли мені це сказали вперше після відбіркового, і що почали в Росії писати… Я б в житті не міг подумати, що з цього буде такий скандал", - зізнався Андрій.

Нагадаємо, що 2007 року Андрій Данилко представляв зі своєю Вєркою Сердючкою Україну на конкурсі "Євробачення". Тоді артист виступав з композицією Dancing Lasha Tumbai. Тоді Данилко посів друге місце на конкурсі.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів