Дарина Петрожицька вперше розповіла про свої нові стосунки

Дарина Петрожицька вперше розповіла про свої нові стосунки

Дарина Петрожицька вперше розповіла про свої нові стосунки

Фото: instagram.com/petrozhitskaya

Артистка закохана та щаслива.

Українська акторка, зірка серіалу "Папік" Дарина Петрожицька, яка днями на "Ліпсінк батлі" наважилася роздягнутися, розповіла про своє особисте життя.

Як розповіла артистка у програмі "ЖВЛ", свого коханого вона зустріла  після завершення знімань другого сезону серіалу "Папік". Вони познайомилися через спільних знайомих і чоловік не знав її як зірку популярного серіалу.

"Він якраз застав той момент, коли я була весела, щаслива, виспана і здорова. І усміхалася. І, мабуть, це його і зачепило. Мені подобається як я його відчуваю", - зізналася акторка.

Такого в неї не було давно. Фактично, Дарина роками не мала серйозних стосунків. Бо навіть після розлучення тривалий час спілкувалася з колишнім чоловіком. Особистому життю це, м'яко кажучи, не сприяло.

Нинішній коханий Петрожицької - трохи молодший за неї і не пов'язаний з акторством. Разом вони від початку 2021-го, тож саме переживають цукерково-букетний період. Даша здається по-справжньому закоханою.

Коли я просто сиджу, а він бере і дає мені Kinder, то я просто кайфую. А я: "О, давай игрушку смотреть". Мені легко. Я відчуваю, що в мене якась гармонія всередині", - зізналася акторка.

Щоправда, представляти теперішнього обранця Дарина не квапиться, бо знає, що щастя любить тишу.

Нагадаємо, декілька місяців тому Дарина Петрожицька вперше зізналася, що втратила дитину. У акторки стався викидень у 20 років.

Повʼязані теми:

Наступна публікація