Даша Астаф'єва про зміни в Nikita: З минулих учасниць лишилася тільки я

Даша Астаф'єва про зміни в Nikita: З минулих учасниць лишилася тільки я

Фото: Сергій Хандусенко

Артистка розповіла про нову відеороботу "Несмелая".

Солістка сексі-гурту Nikita Даша Астаф'єва, яка представила романтичний кліп від Бадоєва, розповіла, з чим пов'язані зміни у її образі, йдеться у "Сніданку з 1+1".

З агресивної Даша стала ніжною та романтичною. За словами артистки, на її новий образ вплинуло особисте життя

"Насамперед, це пов'язано зі змінами у моєму особистому житті, і, не побоюся цього слова, таким обнулінням. Я досягнула того віку, коли можу зізнатися у тому, що в мене є страхи, і в якихось моментах я несмілива", - пояснила Астаф'єва.

Також зірка зізналася, що змін зазнав й склад гурту Nikita. Як відомо, у відео на трек "Несмелая" Даша з'являється одна.

"Проект Nikita переживає серйозні зміни. З минулих учасниць лишилася я одна, але у нашому колективі постійно триває пошук і участь абсолютно різних нових талановитих людей. І я залюбки запрошую всіх, хто хоче себе проявити і бути частиною нашого колективу", - сказала Даша.

Щодо того, що фани були дещо розчаровані новою роботою, оскільки очікували від Астаф'євої вже звиклої агресивної сексуальності, артистка відповіла:

"Наш глядач звик до якихось жахіть, фріків, попсової спрямованості у нашій культурі, а от якісь абсолютно щирі прояви.. От ви бачите, що я не виглядаю такою гламурною, я з мінімум макіяжу. Справжня".

Нагадаємо, Даша Астаф'єва розповіла, як познайомилася з коханим. Співачка зізналася, що її полонили очі хлопця.

Даша Астаф'єва презентувала новий кліп на пісню "Несмелая"

Даша Астаф'єва презентувала новий кліп на пісню "Несмелая"

Повʼязані теми:

Наступна публікація