Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Даша Астаф’єва повідомила, що їй заважає вийти заміж

Даша Астаф’єва повідомила, що їй заважає вийти заміж

Зірка відверто розказала про майбутнє весілля.

Співачка Даша Астаф'єва, яка планує зі своїм обранцем Артемом Кімом весілля, зізналася, чому досі ще не вийшла заміж, йдеться у "Світському житті".

Виявляється, артистка готова до весілля, однак заважає їй зіграти свято кримінальна справа обранця.

Відео Даша Астаф’єва назвала основну причину, через яку не може вийти заміж

Нещодавно Дар’я Астаф’єва обмовилася про те, що мріє вийти заміж за коханого Артема. Більше того – вони вже планують весілля. Катерина Осадча дізналася, про яке саме весілля мріє зірка та з’ясувала, що стало перешкодою. Виявляється, на заваді весіллю Дар’ї Астаф’євої стала кримінальна справа. Адже її обранця звинувачують у розкраданні державних коштів. Про яке весілля мріє Астаф’єва – дивіться в сюжеті.

Даша Астаф’єва назвала основну причину, через яку не може вийти заміж

"Найголовніша проблема, чому ми не одружуємося – кримінальна справа мого нареченого. Тому що у Артема навіть немає паспорту", - коментує зірка.

Також виконавиця розповіла, про яке весілля мріє і які помилки вона б хотіла уникнути на святі.

"Чесно кажучи, ми плануємо весілля з першого дня знайомства. І після того, як ми почали планувати весілля, Артем запитав мене "ти ж розумієш, що діти у нас будуть Артемовичі?". Взагалі, не потрібно робити весілля пишним, запрошувати усіх, з ким ти колись зламав ногу і т.д. Весілля -  це дуже інтимне свято, на якому повинні бути твої найближчі люди",-  зізнається артистка.

Нагадаємо, нещодавно Даша Астаф’єва з афро-зачіскою у вбранні-сіточці похизувалася фігурою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції