Даша Астаф'єва в прозорій сукні на голе тіло забризкала величезне полотно фарбою

Даша Астаф'єва в прозорій сукні на голе тіло забризкала величезне полотно фарбою

Фото: Фото: Ілля Ратман

Артистка представила відео в рамках свого арт-проекту.

Солістка сексі-групи Nikita Даша Астаф'єва, яка місяць тому в рамках свого проекту STAND'ART знялася у фотосесії, представила чуттєве відео з цього ж проекту.

Місія проекту показати, як у кожній жінці гармонійно поєднується дика природа і сила творення. Вчителем і творчим натхненником Даші в її арт-проекті є Сергій Піскунов – відомий художник у стилі гіперреалізм. Саме картина Сергія стала основою цього відео.

Зазначимо, що чуттєве відео свого перформансу Даша Астаф'єва створила в колаборації з Костянтином Гордієнком і Філіпом Коляденком.

Даша представила глядачам іншу сторону художньої майстерності, перетворивши її в цілий перформанс. Режисер і артистка вирішили зробити акцент не на результаті, а на самому процесі створення картини.

За допомогою чистого полотна і фарби режисер Костянтин Гордієнко передав, що відбувається в душі жінки, коли ми бачимо її спокійний і скромний образ. Відео дихає відвертістю, яку завжди чекають від Даші.

На початку перфомансу Даша з'являється в білосніжному легкому сарафані, такому ж чистому, як полотно. Але в пориві емоцій фарби змішуються, і вже тіло артистки стає частиною картини і інструментом для її творення.

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація