Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Даша Астаф'єва зізналась, що коханий подарував їй мрію на день народження

Нещодавно співачка відсвяткувала 33-річчя.

Українська співачка Даша Астаф'єва, яка нещодавно підкреслила пишні груди відвертим декольте, нещодавно відсвяткувала своє 33-річчя, йдеться у "Світському житті".

Цікаво, що в рамках конкурсу "Міс Україна Всесвіт" Астаф'єву було визнано найкрасивішою співачкою. Проте це не перший конкурс краси для Даші.

"Пам'ятаю конкурс "Міс Наддніпрянська краса", коли я вперше приїхала до Дніпра. Мене мама привезла. Мені було дуже лячно. У нашому то місті світлофорів раз, два і все, а тут Дніпро - велике місто, траси, дороги, пішоходи. Сільські жители до такого не привчені. Це було дуже тривожно та зворушливо, але впоралася. Я перемогла",  - пригадала свій перший конкурс краси співачка.

Даша Астаф'єва_1
Світське життя

Тоді їй  було 16 років і була її перша в житті фотосесія. Саме тоді Астаф'єва зрозуміла, що закохана в цю професію і готова займатися цим цілодобово. За словами співачки, це і стало початком її пристрасті до фотографії.

Цікаво, що саме до дня народження співачки її коханий Артем Кім подарував зірці також її портрет.

"Артем мені подарував мою мрію. Роботу мого викладача живопису. Картину. Він малював мене для виставки у Франції. І цю картину Артем якось примудрився мені подарувати. Наразі наш будинок прикрашає трьохметрова чулова картина. Я вважаю, що це шедевр", - повідомила артистка.

Даша Астаф'єва_3
Світське життя

Але, як повідомила виконавиця у неї не одна така картина, на якій зображена вона сама.

"Чесно кажучи у мене не одна картина. У меня дуже багато портретів, і ми коли сваримося з Артемом, я знімаю картини зі стін і кажу, - "Все я йду, мені нічого від тебе не треба. Забираю усі ці картини, що виглядає дуже смішно", - зізналася Даша.

ВідеоДаша Астаф’єва визнана найкрасивішою співачкою року

На конкурсі «Міс Україна Всесвіт» Дар`ю Астаф’єву номінували найкрасивішою співачкою року. Даша пригадала, як колись брала участь у конкурсах краси. Також нещодавно співачка відсвяткувала 33-річчя, а її коханий подарував їй картину з її зображенням.

Даша Астаф’єва визнана найкрасивішою співачкою року

Також співачка розповіла про другу частину картини "Свінгери", де зіграє разом з Олею Поляковою досить відверту сцену.

" Я готуюсь у спортзалі, а Оля готується викладачем з актерської майстерності. Звісно мене це  радує, тому що Оля Полякова - людина з величезним почуттям гумору  і найдовшими ногами. Я вже уявляю, що ми будемо витворяти", - прокоментувала Астаф'єва майбутню стрічку.

Нагадаємо, нещодавно Даша Астаф'єва помацала себе за пікантні місця і показала фігуру у сексі-спідньому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції