Даша Квіткова розсекретила, скільки кіло втратила за 6 днів після пологів

Даша Квіткова розсекретила, скільки кіло втратила за 6 днів після пологів

instagram.com/kvittkova

Блогерка показала, який має вигляд її фігура.

Дружина українського ведучого Микити Добриніна, блогерка Даша Квіткова, яка минулого тижня народила первістка, розсекретила, скільки кіло втратила за 6 днів після пологів.

У своїх Instagram-stories переможниця "Холостяка" поділилася, що від народження Лева схудла на 10 кіло. Також молода матуся показала, який вигляд має її фігура.

instagram.com/kvittkova

"Я у бандажі завжди, скинула 10 кіло на сьогодні. Планую скидати і далі, тому що собі я такою не дуже подобаюся", – повідомила вона.

Зі свого боку, Добринін, який проходив повз, зазначив, що йому дуже подобається вигляд коханої.

instagram.com/kvittkova

Також Даша додала, що хоче мати вагу, як і до пологів – 54 кілограми.

Крім того, блогерка поділилася, що сьогодні прилітають її батьки з відпочинку в Хорватії. Новоспечені бабуся та дідусь вперше побачать онука.

Розповіла Даша і про першу ніч вдома з малюком. За її словами, вона була найважчою.

"Тяжко-тяжко нам було лише у першу ніч, коли ми повернулися з пологового. Я не знаю, чого ми очікували, але було складно і ми вдвох намагалися зрозуміти, що потрібно робити, куди бігти, як заспокоїти. Зараз ми 4 дні вдома і  такої ночі, як перша, більше не було", – зазначила Даша.

Нагадаємо, екс"Холостяк" Микита Добринін розповів про партнерські пологи. У найвідповідальніший момент ведучий був поруч із Квітковою.

Наступна публікація