Даша Квіткова у бандажі поділилася, як повертає форму після пологів

Даша Квіткова у бандажі поділилася, як повертає форму після пологів

Фото: instagram.com/kvittkova

Впоратися із розпачем блогерці допомагає підтримка чоловіка.

Дружина ведучого Микити Добриніна, блогерка Даша Квіткова, яка показала чималу складку на животі, поділилася, як повертає форму після пологів.

На сторінці в Instagram молода матуся зізналася, що якби не підтримка коханого, вона б уже забилася в куток і ридала гіркими сльозами від свого вигляду в дзеркалі.

"Кожного дня чоловік каже мені близько тисячі компліментів, цілує кожну складочку або ямочку на моєму тілі. Я знаю, що цей період потрібно просто пережити і все обов'язково відновитися, просто зараз на тлі гормонів - так важлива підтримка коханої людини", – написала вона.

Фото: instagram.com/kvittkova

Даша додала, що починати активно займатися спортом їй можна буде лише за місяць. Тому поки що блогерка щодня носить бандаж, який допомагає прибрати животик та відкоригувала своє харчування:  "Прибрала з раціону все смажене, борошняне і солодке. На вагах цифра тане і я цьому тішуся", – поділилася переможниця "Холостяка".

Нагадаємо, раніше Квіткова показала Добриніна у сльозах та народження їхнього сина. Блогерка поділилася зворушливим відео.

Повʼязані теми:

Наступна публікація