Даша Малахова відреагувала на появу Камалії з чоловіком на кінофестивалі у Каннах: "Можна зіграти любов"

Даша Малахова відреагувала на появу Камалії з чоловіком на кінофестивалі у Каннах: "Можна зіграти любов"

Даша Малахова відреагувала на появу Камалії з чоловіком на кінофестивалі у Каннах

Ведуча неоднозначно висловилася про візит пари.

Українська ведуча та акторка Даша Малахова прокоментувала візит співачки Камалії та її чоловіка-мільярдера Мохаммада Захура на Каннський кінофестиваль. 

Виконавиця поділилася кадром з червоного хідника, на якому позувала разом з чоловіком у парних патріотичних образах, а також заявила, що вони приїхали представляти Україну.

Малахова у свою чергу поіронізувала зі слів Камалії та висловилася щодо їхнього виходу в Каннах на своїй сторінці в Facebook.

"Нарешті ми врятовані і наші стильні та розумні колеги із сфери кіно приїхали на фестиваль, щоб достойно представити країну, показати літак і нагадати всім про відому сцену з "Титаніку". Я впевнена, що вони дали всім зрозуміти, що ми знаємося на сучасному кіно та і мистецтві взагалі. Навіть якщо в цей світ потрапить метеорит, деякі речі - незмінні. Метелик топ. І я це люблю. От люблю я цю няшну дурню. Іду спати з посмішкою. Може і Боллівуд побудуємо…", - написала ведуча.

Також Даша відповіла на один із коментарів під публікацією, в якому користувачі написали про те, що Камалія та Захур нещодавно оголосили про розлучення. З цього Малахова також вирішила пожартувати.

"Знаєш, коли така ситуація і треба їхати в Канни, рятувати країну, то і можна зіграти любов, бо життя то кіно, і заради України можна ще і не таке відчебучити", - написала ведуча.

Зазначимо, що Камалія та Захур тим часом все більше натякають на своє примирення. Так, на дні народженні співачки у Каннах мільярдер влаштував їй розкішний сюрприз та назвав "коханою жінкою",

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація