Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дашу Астаф’єву ледь не звільнили з секс-комедії "Свінгери" через "істерику"

Зірка не змогла одразу впоратися з завданням, яке їй поставив режисер.

Акторська кар’єра співачки Даші Астаф’євої, яка днями випустила ефектний сольний кліп, розвивається стрімко, йдеться у "Світському житті".

Так,артистка тепер ще й театральна акторка, грає з Антоном Лірником у антипризі. За словами Даші, її ролі у театрі та у першій українській секс-комедії "Свінгери" дуже схожі.

"Ролі настільки схожі. Я всюди граю коханок. Я думаю, це якийсь мій кармічний шлях. Треба його пройти. Краще в кіно і на сцені театру, ніж у житті. У житті мені доводилося лише раз бути у цій ролі. На щастя, це було у дуже юному віці. Всі шишки я набила тоді", - прокоментувала Астаф’єва.

ВідеоНа прем'єрі "Свінгерів" Даша Астаф'єва згадала, як була коханкою

Даша Астаф’єва тепер грає не лише у кіно, але й у театрі. Так вже склалося, що співачка грає коханку. Але вона зізнається, що краще виконувати цю роль на сцені, ніж у реальному житті.

На прем'єрі "Свінгерів" Даша Астаф'єва згадала, як була коханкою

До слова, Даша настільки смілива, що наважилася, аби її практично оголені сідниці показали крупним планом на широких екранах у фільмі "Свінгери".

"Вас не бентежило те, що я перелазила 45 разів з балкону на балкон без дублерки? Більше, гадаєте, я турбувалася через сідниці? Напевно, перші 10 секунд я переймалася, як виглядає моя фігура у кадрі, що буде видно складки.  Та потім стало так холодно, стало так страшно", - зізналася Даша.

Вона додала, що під час знімань "Свінгерів" було таке, що її ледь не звільнили з картини.

"Виявилося, найпростіші кадри, будуть найскладнішими. Коли мені потрібно зі спокійного стану перейти до стану істерики і у повній тиші. Оце виявилося найскладнішим. Знате, по секрету, режисер навіть сказав: "Ти знаєш, у той момент я подумав, що треба тебе звільняти, що ти нам не підходиш". Я кажу: "А, після двох днів, як я займаюся коханням, я перелажу з балкона на балкон… Ви мене вирішили звільняти після того, як я не змогла спокійно сидіти і слухати, а потім перетворитися на істеричку?" - поділилася Даша.

Побачити першу українську секс-комедію "Свінгери" можна буде вже від 1січня 2018 року у всіх кінотеатрах країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції