Дебютні пісні англійською та захоплення творчістю Вівальді: цікаві факти з життя Кузьми "Скрябіна"

17-го серпня артисту виповнилося б 48 років.

Трагічна аварія другого лютого 2015-го року забрала життя відомого українського рокера Кузьми "Скрябіна". Тисячам фанів Андрій Кузьменко запам'ятався життєрадісним чоловіком з унікальним почуттям гумору.

Сьогодні, 17-го серпня, артист святкував б своє 48-річчя.

ТСН.ua пропонує згадати, яким був Кузьма та ділиться 10 найцікавішими фактами з життя талановитого виконавця.

Під час навчання у музичній школі "фанатів" від творів Вівальді та Штрауса

"До класики ставлюся з повагою. Страшно люблю Штрауса, Вівальді, Чайковського. Ненавиджу Кобалевського і Рахманінова – під них руки ламав в школі". Так згадував артист своє навчання у музичній школі, яку, до речі, закінчив по класу фортепіано.

Свої дебютні пісні писав англійською мовою

"Композиції "Чуєш біль" і "Самотній в'язень" були чи не найпершими піснями "Скрябіна". Вони були написані англійською мовою – Feel The Pain та Lonely Prisoner, – тому що на українській ми не вміли писати. Я не був упевнений, що українська мова придатна для рок-музики. Потім я перекладав пісню на українську мову і робив дубляж". Саме таким був початок творчості улюбленця численних фанатів.

Мріяв стати водієм сміттєвоза, бо вважав це романтичним.

Вищу освіту стоматолога здобув, фактично, заради батьків. Однак, із кар'єрою лікаря у Кузьми не склалося.

Є автором гурту "Пающие трусы" та першим вчителем гурту DZIDZIO.

Артист вдома тримав автомат, задля того, аби захистити родину під час можливого нападу.

Якось Кузьма розсекретив, що у 2004-му році агітував за Януковича, оскільки його "змусило" керівництво каналу, де він працював у ті часи.

Зі своєю дружиною Світланою Андрій прожив у шлюбі 21 рік. Втім, співак ретельно приховував кохану від журналістів.

Доволі успішним досвідом для Кузьми було письменництво. Музикант став автором власної книги-автобіографії "Я, Побєда і Берлін", яка кілька разів перевидавалась. Крім того, Кузьма також написав книгу "Я, Паштет і Армія". Втім, попри такий доробок саме письменником себе не вважав. "Я розумію той факт, що я не є письменником. Книга "Я, Паштет і Армія" – це просто шматочок з мого армійського життя. Дівчатам вона буде точно нецікава. А ось хлопці, які служили в радянській армії, знайдуть для себе пару смішних моментів", - пригадував він.

У жовтні 2014-го Андрій започаткував власне інтернет-радіо під назвою "S.R.A.K.A.—Своє Радіо Андрія КузьменкА", у якому, за його словами, грала музика, яку він слухав в машині.

Кузьма був активним волонтером та допомагав нашим бійцям, котрі воюють у зоні АТО. При цьому, він не добирав слів, критикуючи владу. Наприкінці січня 2014-го року записав пісню, присвячену подіям Євромайдану, зауваживши, що він підтримує людей на Майдані, але не опозицію.

Смерть Кузьми стала гіркою втратою для його рідних, друзів та фанів. Колеги зірки також не забувають його. Зокрема, Pianoбой записав кавер на один з романтичних хітів музиканта.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: