Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Палац спорту струсонули старі добрі рокери Deep Purple.

6 червня столичний Палац спорту сколихнув виступ легендарних Deep Purple, які далеко не вперше, та, можливо, востаннє відвідали Київ. Досвідчені рокери максимально виклались під час історичного концерту і змусили навіть найстаріших фанатів задати жару.

50-річчя команда відзначила "Довгим прощальним туром" і хоча британці уже не ламали інструментів та не запалювали, як у молодості, та їхньому драйву все ж можна тільки позаздрити. Рівно стільки ж, скільки щасливим українським фанатам, які зростали та формувались разом із Deep Purple, а цього вечора разом змогли відмотати своє життя на півстоліття тому.

Приголомшливий концерт прабатьків хеві-металу, це не просто рок-подія у класичному розумінні – це зустріч сім’ї та справжніх закоренілих шанувальників зубодробильної музики. Це приклад того, якою повинна бути старість і його показали й ті, хто були на сцені, й ті хто викладались у залі.

Прогульники, які не уважили Deep Purple, пропустили дещо більше, ніж можливість просто підспівати Smoke On The Water та бути пронизаним електрикою старих, як сам світ, рифів. Це втрачений шанс зняти окови повсякденного життя та стати трішки більш вільним разом із світовими легендами.

Варто відзначити, що найбільш приголомшливим був все ж таки фінал концерту, коли група заспівала "на біс" і зал ще довго відлунював мелодію та приспів "Диму над водою". Не виключено, що із таким запалом фанати могли б співати із рок-зірками до самого світанку. Тому із рок-шоу всі вийшли заряджені неймовірною енергетикою хеві-металу. Тепер же залишається лише розраховувати, що рокери все ж не востаннє відвідують Україну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції