Демі Ловато вперше прокоментувала свою госпіталізацію через передозування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артистка подякувала Богу за те, що з нею все гаразд.

Американська співачка Демі Ловато, яка тиждень тому була госпіталізована після передозування наркотиками, вперше прокоментувала інцидент.

На сторінці в Instagram виконавиця лишила пост, у якому подякувала Богу за те, що з нею все гаразад, шанувальникам та близьким – за підтримку.

"Я хочу подякувати Богові за те, що зі мною все гаразд. Дякую моїм шанувальникам, яким я завжди вдячна за їхню любов та підтримку. Ваші позитивні думки, слова і молитви допомогли мені в цей складний кризовий час. Дякую моїй родині, команді і персоналу госпіталю, які були зі мною весь цей час. Без них зараз не було б ані мене, ані цього листа", - написала Демі.

Вона зізналася, що ніколи не приховувала своєї залежності, проте згодом зрозуміла, що хвороба з часом не минає.

"Я завжди відверто говорила про свою залежність. Але я зрозуміла, що ця хвороба не минає з часом. Це те, з чим я повинна продовжувати боротися", - зауважила Ловато.

Співачка повідомила, що зараз кине всі свої сили на відновлення, продовжить лікування і пообіцяла фанам, що не перестане боротися.

"Зараз мені потрібен час, щоб продовжити лікування і сфокусуватися на тверезому житті і відновленні. Я ніколи не забуду вашу любов, і я дуже чекаю дня, коли зможу сказати, що я нарешті перейшла на інший бік. Я продовжуватиму боротися", - повідомила артистка.

Нагадаємо, що 24 липня співачка Демі Ловато була екстрено госпіталізована після передозування наркотиками. Артистка знепритомніла після вечірки у себе вдома у Голлівуді. Разом зі співачкою перебувало декілька її друзів. Саме вони врятували її, давши вчасно налоксон - ліки, які використовують як антидот у випадку передозування наркотиками.

Вибір редакції