Демі Мур зізналася, що Ештон Кутчер схилив її до групового сексу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також акторка розповіла про зради ексчоловіка.

Голлівудська акторка Демі Мур, яка днями повністю оголилася для обкладинки глянцю, наразі у своїх мемуарах під назвою "Навиворіт", які вона нещодавно анонсувала, нібито звинувачує колишнього чоловіка Ештона Кутчера в тому, що він двічі її зрадив та схилив до групового сексу.

В уривках автобіографії, які опублікувало видання Radar Online, 56-річна зірка стверджує, що актор двічі вмовив її зайнятися сексом утрьох, де третьою була ще одна жінка.Тим самим Демі хотіла здаватися крутою дружиною.

"Я хотіла показати йому, якою класною і веселою я можу бути", - зізналася Мур, однак назвала груповий секс помилкою.

Ештон Кутчер та Демі Мур
Associated Press

Також зірка зауважила, що саме після цього Ештон її зрадив у їхньому ж будинку, тоді як вона перебувала на зніманнях в іншому місті.

"У своє виправдання Ештон сказав, що все це сталося через те, що ми залучили сторонню людину в свої стосунки, що якоюсь мірою розмило кордони", - заявила Демі.

Цікаво, що у мемуарах Мур є і зізнання дівчини на ім'я Брітні Джонс, з якою Кутчер її зрадив. Вона розповіла, що познайомилася з актором на вечірці і сама запропонувала йому зустрітися. За її словами сексом вони зайнялися просто у вітальні помешкання пари.

"Він гарний коханець, дуже уважний і милий. Це було дуже ніжно і приємно, не якийсь там випадковий сексуальний зв'язок", - зізналася Брітні.

Через деякий час, за словами Демі, вона дізналася про ще одну зраду чоловіка, яка сталася на холостяцькій вечірці товариша Кутчера. Дівчиною, з якою її зрадили, була 22-річна Сара Ліль.

Зауважимо, що пара перебувала у шлюбі від 2005 до 2011 року. За цей час за словами Мур вона пережила викидень на шостому місяці вагітності, після якого вона впала в депресію, пристрастилася до алкоголю і стала зловживати знеболювальними сильної дії.

Нагадаємо, Ештон Кутчер досі перебуває у гарних стосунках зі старшою донькою Демі Мур Румер Вілліс. Не так давно їх помітили разом у барі Black Market в Лос-Анджелесі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції