Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінки взялись за руки, аби висловити солідарність з режисерками.

82 представниці кіноіндустрії влаштували демонстрацію на червоному хіднику Каннського кінофестивалю. Серед учасниць акції були Кейт Бланшетт, Крістен Стюарт, Сальма Гайєк та багато інших.

Учасниці акції пройшлись сходами до зали, взявшись за руки. Таким чином вони протестували проти дискримінації за статевими ознаками у кіноіндустрії.

"Ми – 82 жінки – представляємо всю кількість режисерок, які піднімались цими сходами від початку фестивалю в Каннах у 1946 році. За цей самий час цими сходами пройшло 1688 чоловіків-режисерів", - заявила Кейт Бланшетт, яка цього року головує у журі фестивалю.

Зазначимо, що цього року серед дев'яти членів журі Канського фестивалю – п'ятеро жінок.

Нагадаємо, на Каннському фестивалі у програмі "Особливий погляд" представлена українська стрічка "Донбас" Сергія Лозниці, яку добре сприйняла вибаглива фестивальна публіка.

ВідеоКаннський кінофестиваль: прем’єра фільму "Донбас" і зізнання зірок

Фільм «Донбас» Сергія Лозниці змагається за «Золоту пальмову гілку» в програмі «Особливий погляд». Актори Георгій Дєлієв і Наталія Бузько розповіли про зйомки, а Леся Нікітюк поділилася враженнями від дубляжу мультфільму. Також у сюжеті – ексклюзивне інтерв’ю з американською акторкою Джуліанн Мур.

Каннський кінофестиваль: прем’єра фільму "Донбас" і зізнання зірок

Залиште свій коментар

Вибір редакції